Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 7 серпня

У суботу, 7 серпня, на Олімпіади-2020 розіграють медалі в 19 видах спорту. Розклад всіх змагань дня і час їх початку по Києву
Олімпійські ігри в Токіо
Олімпійські ігри в Токіо / Фото: REUTERS

У суботу, 7 серпня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 19 різних дисциплінах. Розклад 16-го дня Олімпіади-2020:

БАСКЕТБОЛ

ЧасДисципліна
5:30чоловіки, матч за 3-тє місце
10:00жінки, матч за 3-тє місце
14:00чоловіки, фінал

БЕЙСБОЛ

ЧасДисципліна
6:00чоловіки, матч за 3-тє місце
13:00чоловіки, фінал

БОКС

ЧасДисципліна
8:00чоловіки, найлегша вага, 52 кг, фінал
8:00чоловіки, 2-га середня вага, 75 кг, фінал
8:00жінки, найлегша вага, 51 кг, фінал
8:00жінки, напівсередня вага, 69 кг, фінал

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

ЧасДисципліна
12:45чоловіки, легка вага, 65 кг, втішні поєдинки
13:00жінки, найлегша вага, 50 кг, втішні поєдинки
13:15чоловіки, важка вага, 97 кг, втішні поєдинки
13:30чоловіки, легка вага, 65 кг, сутички за 3-тє місце
13:45чоловіки, легка вага, 65 кг, фінал
14:00чоловіки, важка вага, 97 кг, сутички за 3-тє місце
14:15чоловіки, важка вага, 97 кг, фінал
14:45жінки, найлегша вага, 50 кг, сутички за 3-тє місце
15:00жінки, найлегша вага, 50 кг, фінал

ВЕЛОСПОРТ

ЧасДисципліна
9:30жінки, трек, спринт індивідуальний, 1/8 фіналу
9:48чоловіки, трек, кейрин, Раунд I
10:13жінки, трек, спринт індивідуальний, 1/8 фіналу, втішні заїзди
10:19чоловіки, трек, кейрин, Раунд I, втішні заїзди
10:39жінки, трек, спринт індивідуальний, 1/4 фіналу
10:55чоловіки, трек, медісон, фінал

ВОДНЕ ПОЛО

ЧасДисципліна
3:30жінки, матч за 7-8 місця
5:00жінки, матч за 5-6 місця
7:40жінки, матч за 3-тє місце
10:30жінки, фінал

ВОЛЕЙБОЛ

ЧасДисципліна
7:30чоловіки, матч за 3-тє місце
15:15чоловіки, фінал

ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ

ЧасДисципліна
4:00чоловіки, матч за 3-тє місце
4:00чоловіки, фінал

ГАНДБОЛ

ЧасДисципліна
11:00чоловіки, матч за 3-тє місце
15:00чоловіки, фінал

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

ЧасДисципліна
4:00жінки, групові вправи, кваліфікація I
5:30жінки, групові вправи, кваліфікація II
9:20жінки, багатоборство, особиста першість, фінал

ГОЛЬФ

ЧасДисципліна
1:30жінки, індивідуальна першість, фінал

ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

ЧасДисципліна
3:30чоловіки, C-1 (каное-одиночки), 1000 м, 1/2 фіналу # 1
3:40чоловіки, C-1 (каное-одиночки), 1000 м, 1/2 фіналу # 2
3:55жінки, C-2 (каное-двійки), 500 м, 1/2 фіналу # 1
4:03жінки, C-2 (каное-двійки), 500 м, 1/2 фіналу # 2
4:11жінки, K-4 (байдарки-четвірки), 500 м, 1/2 фіналу
4:19чоловіки, K-4 (байдарки-четвірки), 500 м, 1/2 фіналу
5:00чоловіки, C-1 (каное-одиночки), 1000 м, фінал B
5:10чоловіки, C-1 (каное-одиночки), 1000 м, фінал A
5:20жінки, C-2 (каное-двійки), 500 м, фінал B
5:30жінки, C-2 (каное-двійки), 500 м, фінал A
5:50жінки, K-4 (байдарки-четвірки), 500 м, фінал A
6:10чоловіки, K-4 (байдарки-четвірки), 500 м, фінал A

КАРАТЕ

ЧасДисципліна
8:00жінки, +61 кг, попередній раунд
9:00чоловіки, +75 кг, попередній раунд
10:00жінки, +61 кг, 1/2 фіналу
11:00чоловіки, +75 кг, 1/2 фіналу
12:00жінки, +61 кг, фінал
12:30чоловіки, +75 кг, фінал

КІННИЙ СПОРТ

ЧасДисципліна
13:00конкур, командна першість, фінал

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

ЧасДисципліна
1:00жінки, марафон, фінал
13:35жінки, стрибки в висоту, фінал
13:45жінки, 10000 м, фінал
14:00чоловіки, метання списа, фінал
14:40чоловіки, 1500 м, фінал
15:30жінки, 4х400 м естафета, фінал
15:50чоловіки, 4х400 м естафета, фінал

СТРИБКИ У ВОДУ

ЧасДисципліна
4:00чоловіки, вишка 10 м, 1/2 фіналу
9:00чоловіки, вишка 10 м, фінал

СИНХРОННЕ ПЛАВАННЯ

ЧасДисципліна
13:30жінки, команди, фінал

Сучасне п'ятиборство

ЧасДисципліна
8:30чоловіки, індивідуальна першість, плавання
10:00чоловіки, індивідуальна першість, фехтування (бонус-раунд)
11:30чоловіки, індивідуальна першість, конкур
13:00чоловіки, індивідуальна першість, комбінація (стрільба + біг)

ФУТБОЛ

ЧасДисципліна
14:30чоловіки, фінал

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Покер - це спорт!
Новини покеру
Петраков - тренер збірної
Опитування
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
7
22:2
19
2
7
14:4
16
4
7
11:12
13
5
7
12:8
13
6
7
13:7
12
7
7
13:9
11
8
7
8:7
11
9
7
6:9
8
10
7
8:12
7
11
6
5:7
6
14
6
3:12
5
16
7
4:13
2
Показати бiльше
Пʼятниця, 17 вересня
Дивись на:

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти