Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 6 серпня

У п'ятницю, 6 серпня, на Олімпіади-2020 розіграють медалі в 11 видах спорту. Розклад всіх змагань дня і час їх початку по Києву
Олімпійський Токіо
Олімпійський Токіо / Фото: Reuters

У п'ятницю, 6 серпня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 11 різних дисциплінах. Розклад 15-го дня Олімпіади-2020:

БАСКЕТБОЛ

часдисципліна
7:40жінки, 1/2 фіналу, #1
14:00жінки, 1/2 фіналу, #2

БОКС

часдисципліна
8:00жінки, середня вага, 75 кг, 1/2 фіналу
8:00чоловіки, легка вага, 63 кг, 1/2 фіналу
8:00чоловіки, важка вага, 91 кг, фінал

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

часдисципліна
5:00чоловіки, середня вага, 74 кг, втішні поєдинки
5:15жінки, найлегша вага, 53 кг, втішні поєдинки
5:30чоловіки, суперважка вага, 125 кг, втішні поєдинки
5:45чоловіки, легка вага, 65 кг, 1/8 фіналу
6:00жінки, найлегша вага, 50 кг, 1/8 фіналу
6:15чоловіки, важка вага, 97 кг, 1/8 фіналу
6:30чоловіки, легка вага, 65 кг, 1/4 фіналу
6:45жінки, найлегша вага, 50 кг, 1/4 фіналу
7:00чоловіки, важка вага, 97 кг, 1/4 фіналу
12:15чоловіки, легка вага, 65 кг, 1/2 фіналу
12:35чоловіки, важка вага, 97 кг, 1/2 фіналу
12:55жінки, найлегша вага, 50 кг, 1/2 фіналу
13:15чоловіки, середня вага, 74 кг, сутички за 3-е місце
13:35чоловіки, середня вага, 74 кг, фінал
13:55чоловіки, суперважка вага, 125 кг, сутички за 3-е місце
14:15чоловіки, суперважка вага, 125 кг, фінал
14:55жінки, найлегша вага, 53 кг, сутички за 3-е місце
15:15жінки, найлегша вага, 53 кг, фінал

ВЕЛОСПОРТ

часдисципліна
9:30жінки, трек, спринт індивідуальний, кваліфікація
10:10чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/2 фіналу
10:16жінки, трек, спринт індивідуальний, 1/32 фіналу
10:58жінки, трек, спринт індивідуальний, 1/32 фіналу, втішні заїзди
11:15жінки, трек, медісон, фінал
12:00чоловіки, трек, спринт індивідуальний, заїзди за 3-е місце
12:00чоловіки, трек, спринт індивідуальний, фінальні заїзди
12:06жінки, трек, спринт індивідуальний, 1/16 фіналу
12:53жінки, трек, спринт індивідуальний, 1/16 фіналу, втішні заїзди

ВОДНЕ ПОЛО

часдисципліна
8:00чоловіки, класифікація за 5-8 місця
9:30чоловіки, класифікація за 5-8 місця
12:20чоловіки, 1/2 фіналу, #1
13:50чоловіки, 1/2 фіналу, #2

ВОЛЕЙБОЛ

часдисципліна
7:00жінки, 1/2 фіналу, #1
15:00жінки, 1/2 фіналу, #2

ВОЛЕЙБОЛ Пляжний

часдисципліна
4:00жінки, матч за 3-е місце
4:00жінки, фінал

ГАНДБОЛ

часдисципліна
11:00жінки, 1/2 фіналу, #1
15:00жінки, 1/2 фіналу, #2

ГІМНАСТИКА ХУДОЖНЯ

часдисципліна
4:20жінки, багатоборство, особиста першість, кваліфікація I
8:50жінки, багатоборство, особиста першість, кваліфікація II

ГОЛЬФ

часдисципліна
1:30жінки, індивідуальна першість, раунд-III

ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

часдисципліна
3:30чоловіки, C-1 (каное-одиночки), 1000 м, попередні заїзди
4:00жінки, C-2 (каное-двійки), 500 м, попередні заїзди
4:14жінки, K-4 (байдарки-четвірки), 500 м, попередні заїзди
4:28чоловіки, K-4 (байдарки-четвірки), 500 м, попередні заїзди
5:30чоловіки, C-1 (каное-одинкаки), 1000 м, 1/4 фіналу #1
5:38чоловіки, C-1 (каное-одиночки), 1000 м, 1/4 фіналу #2
5:50жінки, C-2 (каное-двійки), 500 м, 1/4 фіналу #1
5:57жінки, C-2 (каное-двійки), 500 м, 1/4 фіналу #2

КАРАТЕ

часдисципліна
4:00чоловіки, ката, попередній раунд
5:00чоловіки, ката, основний раунд
6:00жінки, 61 кг, попередній раунд
11:00чоловіки, 75 кг, попередній раунд
13:00чоловіки, ката, поєдинки за 3-е місце
13:15чоловіки, ката, фінал
13:30жінки, 61 кг, 1/2 Фіналу
13:45чоловіки, 75 кг, 1/2 Фіналу
14:00жінки, 61 кг, фінал
14:15чоловіки, 75 кг, фінал

КІННИЙ СПОРТ

часдисципліна
13:00конкур, командна першість, кваліфікація

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

часдисципліна
23:30чоловіки, 50 км ходьба, фінал
10:30жінки, 20 км ходьба, фінал
14:25чоловіки, 4х400 м естафета, раунд I
14:50жінки, метання списа, фінал
15:00чоловіки, 5000 м, фінал
15:35жінки, 400 м, фінал
15:50жінки, 1500 м, фінал
16:30жінки, 4х100 м естафета, фінал
16:50чоловіки, 4х100 м естафета, фінал

СТРИБКИ У ВОДУ

часдисципліна
9:00чоловіки, вишка 10 м, попередній раунд

СИНХРОННА ПРОГРАМА

часдисципліна
13:30жінки, команди, технічна програма

СКЕЛЕЛАЗАННЯ СПОРТИВНЕ

часдисципліна
11:30жінки, індивідуальна першість, фінал (швидкість, боулдерінг, складність)

СУЧАСНЕ П'ЯТИБОРСТВО

часдисципліна
8:30жінки, індивідуальна першість, плавання
10:00жінки, індивідуальна першість, фехтування (бонус-раунд)
11:30жінки, індивідуальна першість, конкур
13:00жінки, індивідуальна першість, комбінація (стрільба + біг)

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

часдисципліна
5:00чоловіки, командна першість, матч за 3-е місце
13:30чоловіки, командна першість, фінал

ФУТБОЛ

часдисципліна
5:00жінки, фінал
14:00чоловіки, матч за 3-е місце

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

часдисципліна
4:30жінки, матч за 3-е місце
13:00жінки, фінал

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Опитування
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
8
23:2
22
2
8
19:4
19
3
8
12:12
16
4
8
13:8
16
5
8
15:7
15
7
8
16:9
14
8
8
8:8
11
9
8
6:10
8
10
7
5:12
8
11
8
8:14
7
13
7
5:9
6
16
8
4:13
3
Показати бiльше
Пʼятниця, 24 вересня

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти