Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 5 серпня

У четвер, 5 серпня, на Олімпіаді-2020 розіграють медалі в 12 видах спорту. Розклад всіх змагань дня і час їх початку по Києву
Олімпійські Ігри в Токіо
Олімпійські Ігри в Токіо / Фото: Reuters

У четвер, 5 серпня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 12 різних дисциплінах. Розклад 14-го дня Олімпіади-2020:

БАСКЕТБОЛ

часдисципліна
7:15чоловіки, 1/2 фіналу, # 1
14:00чоловіки, 1/2 фіналу, # 2

БЕЙСБОЛ

часдисципліна
13:00чоловіки, 1/2 фіналу, # 2

БОКС

часдисципліна
8:00жінки, легка вага, 60 кг, 1/2 фіналу
8:00чоловіки, найлегша вага, 52 кг, 1/2 фіналу
8:00чоловіки, 2-га середня вага, 75 кг, 1/2 фіналу
8:00чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, фінал

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

часдисципліна
5:00чоловіки, найлегша вага, 57 кг, втішні поєдинки
5:15жінки, легка вага, 57 кг, втішні поєдинки
5:30чоловіки, напівважка вага, 86 кг, втішні поєдинки
5:45чоловіки, середня вага, 74 кг, 1/8 фіналу
6:00жінки, найлегша вага, 53 кг, 1/8 фіналу
6:15чоловіки, суперважка вага, 125 кг, 1/8 фіналу
6:30чоловіки, середня вага, 74 кг, 1/4 фіналу
6:45жінки, найлегша вага, 53 кг, 1/4 фіналу
7:00чоловіки, суперважка вага, 125 кг, 1/4 фіналу
12:15чоловіки, середня вага, 74 кг, 1/2 фіналу
12:35чоловіки, суперважка вага, 125 кг, 1/2 фіналу
12:55жінки, найлегша вага, 53 кг, 1/2 фіналу
13:15чоловіки, найлегша вага, 57 кг, сутички за 3-е місце
13:35чоловіки, найлегша вага, 57 кг, фінал
13:55чоловіки, напівважка вага, 86 кг, сутички за 3-е місце
14:15чоловіки, напівважка вага, 86 кг, фінал
14:55жінки, легка вага, 57 кг, матчі за 3-е місце
15:15жінки, легка вага, 57 кг, фінал

ВЕЛОСПОРТ

часдисципліна
9:30чоловіки, трек, омніум, скретч
9:48чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/8 фіналу
10:06жінки, трек, кейрин, 1/4 фіналу
10:21чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/8 фіналу, втішні заїзди
10:27чоловіки, трек, омніум, гонка на час
10:45чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/4 фіналу
10:57жінки, трек, кейрин, 1/2 фіналу
11:07чоловіки, трек, омніум, гонка на вибування
11:37жінки, трек, кейрин, заїзди за 7-12 місця
11:45жінки, трек, кейрин, фінал
11:55чоловіки, трек, омніум, гонка за очками (фінал)
12:27чоловіки, трек, спринт індивідуальний, заїзди за 5-8 місця

ВОДНЕ ПОЛО

часдисципліна
8:00жінки, класифікація за 5-8 місця
9:30жінки, класифікація за 5-8 місця
12:20жінки, 1/2 фіналу, #1
13:50жінки, 1/2 фіналу, #2

ВОЛЕЙБОЛ

часдисципліна
7:00чоловіки, 1/2 фіналу, #1
15:00чоловіки, 1/2 фіналу, #2

ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ

часдисципліна
3:00жінки, 1/2 фіналу, #1
3:00жінки, 1/2 фіналу, #2
15:00чоловіки, 1/2 фіналу, #1
15:00чоловіки, 1/2 фіналу, #2

ГАНДБОЛ

часдисципліна
11:00чоловіки, 1/2 фіналу, #1
15:00чоловіки, 1/2 фіналу, #2

ГОЛЬФ

часдисципліна
1:30жінки, індивідуальне першою-во, раунд-II

ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

часдисципліна
3:30чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/2 фіналу #1
3:38чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/2 фіналу #2
3:46жінки, C-1 (каное-одиночки), 200 м, 1/2 фіналу #1
3:54жінки, C-1 (каное-одиночки), 200 м, 1/2 фіналу #2
4:02жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 500 м, 1/2 фіналу #1
4:10жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 500 м, 1/2 фіналу #2
4:20чоловіки, K-2 (байдарки-двійки), 1000 м, 1/2 фіналу #1
4:30чоловіки, K-2 (байдарки-двійки), 1000 м, 1/2 фіналу #2
5:25чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, фінал B
5:35чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, фінал A
5:45жінки, C-1 (каное-одиночки), 200 м, фінал B
5:55жінки, C-1 (каное-одиночки), 200 м, фінал A
6:15жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 500 м, фінал B
6:25жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 500 м, фінал A
6:45чоловіки, K-2 (байдарки-двійки), 1000 м, фінал B
6:55чоловіки, K-2 (байдарки-двійки), 1000 м, фінал A

КАРАТЕ

часдисципліна
4:00жінки, ката, попередній раунд
5:00жінки, ката, основний раунд
6:00чоловіки, 67 кг, попередній раунд
11:00жінки, 55 кг, попередній раунд
13:00жінки, ката, поєдинки за 3-е місце
13:15жінки, ката, фінал
13:30чоловіки, 67 кг, 1/2 фіналу
13:45жінки, 55 кг, 1/2 фіналу
14:00чоловіки, 67 кг, фінал
14:15жінки, 55 кг, фінал

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

часдисципліна
3:00чоловіки, десятиборство 110м, з/б
3:10жінки, стрибки в висоту, кваліфікація A+B
3:40жінки, семиборство, стрибки в довжину
3:50чоловіки, десятиборство, метання диска (А)
4:00жінки, 4х100 м естафета, раунд I
4:55чоловіки, десятиборство, метання диска (B)
5:00чоловіки, потрійний стрибок, фінал
5:05чоловіки, штовхання ядра, фінал
5:30чоловіки, 4х100 м естафета, раунд I
5:55чоловіки, 110 м з бар'єрами, фінал
6:30жінки, семиборство, метання списа (А)
6:45чоловіки, десятиборство, стрибки з жердиною
7:40жінки, семиборство, метання списа (B)
10:30чоловіки, 20 км ходьба, фінал
13:15чоловіки, десятиборство, метання списа (А)
13:20жінки, стрибки з жердиною, фінал
13:25жінки, 4х400 м естафета, раунд I
14:00чоловіки, 1500 м, півфінали
14:20чоловіки, десятиборство, метання списа (B)
15:00чоловіки, 400 м, фінал
15:20жінки, семиборство 800 м, фінал
15:40чоловіки, десятиборство 1500 м, фінал

ПЛАВАННЯ

часдисципліна
00:30чоловіки, 10 км, відкрита вода, фінал

СТРИБКИ У ВОДУ

часдисципліна
4:00жінки, вишка 10 м, 1/2 фіналу
9:00жінки, вишка 10 м, фінал

скелелазіння СПОРТИВНОЕ

часдисципліна
11:30чоловіки, індивідуальна першість, фінал (швидкість, боулдерінг, складність)

скейтбординг

часдисципліна
3:00чоловіки, парк, кваліфікація
5:00чоловіки, парк, фінал

Сучасне п'ятиборство

часдисципліна
7:00жінки, індивідуальна першість, фехтування (класифікація)
7:00чоловіки, індивідуальна першість, фехтування (класифікація)

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

часдисципліна
5:00жінки, командна першість, матч за 3-е місце
13:30жінки, командна першість, фінал

ФУТБОЛ

часдисципліна
11:00жінки, фінал за 3-е місце

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

часдисципліна
4:30чоловіки, фінал за 3-е місце
13:00чоловіки, фінал
Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
БІЙ РОКУ
1xbet

Усик проти
Джошуа

Переможний гопак Усика!
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
9
25:2
25
2
9
23:5
22
3
9
16:7
18
5
8
12:12
16
6
8
13:8
16
7
8
16:9
14
8
9
9:12
11
9
9
6:12
8
10
8
5:13
8
11
8
8:14
7
13
7
5:9
6
16
8
4:13
3
Показати бiльше

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти