Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 4 серпня

У середу, 4 серпня, на Олімпіаді-2020 розіграють медалі в 11 видах спорту. Розклад усіх змагань дня і час їхнього початку по Києву
Олімпійські кільця - головний символ Олімпіади
Олімпійські кільця - головний символ Олімпіади / Фото: AFP

У середу, 4 серпня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 11 різних дисциплінах. Розклад 13-го дня Олімпіади-2020:

БАСКЕТБОЛ

часДисципліна
4:00жінки, 1/4 фіналу, #1
7:40жінки, 1/4 фіналу, #2
11:20жінки, 1/4 фіналу, #3
15:00жінки, 1/4 фіналу, #4

БЕЙСБОЛ

часДисципліна
6:00чоловіки, втішний, раунд-II
13:00чоловіки, 1/2 фіналу, #1

БОКС

часДисципліна
8:00жінки, найлегша вага, 51 кг, 1/2 фіналу
8:00жінки, напівсередня вага, 69 кг, 1/2 фіналу
8:00чоловіки, суперважка вага, +91 кг, 1/2 фіналу
8:00чоловіки, напівважка вага, 81 кг, фінал

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

часДисципліна
5:15жінки, середня вага, 62 кг, втішні поєдинки
5:45чоловіки, найлегша вага, 57 кг, 1/8 фіналу
6:00жінки, легка вага, 57 кг, 1/8 фіналу
6:15чоловіки, напівважка вага, 86 кг, 1/8 фіналу
6:30чоловіки, найлегша вага, 57 кг, 1/4 фіналу
6:45жінки, легка вага, 57 кг, 1/4 фіналу
7:00чоловіки, напівважка вага, 86 кг, 1/4 фіналу
12:15чоловіки, найлегша вага, 57 кг, 1/2 фіналу
12:35чоловіки, напівважка вага, 86 кг, 1/2 фіналу
12:55жінки, легка вага, 57 кг, 1/2 фіналу
14:55жінки, середня вага, 62 кг, сутички за 3-є місце
15:15жінки, середня вага, 62 кг, фінал

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

часДисципліна
5:00чоловіки, напівсередня вага, 67 кг, втішні поєдинки
5:30чоловіки, напівважка вага, 87 кг, втішні поєдинки
13:15чоловіки, напівсередня вага, 67 кг, сутички за 3-є місце
13:35чоловіки, напівсередня вага, 67 кг, фінал
13:55чоловіки, напівважка вага, 87 кг, сутички за 3-є місце
14:15чоловіки, напівважка вага, 87 кг, фінал

ВЕЛОСПОРТ

часДисципліна
9:30чоловіки, трек, спринт індивідуальний, кваліфікація
10:10жінки, трек, кейрин, раунд I
10:35чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/32 фіналу
11:11жінки, трек, кейрин, раунд I, втішні заїзди
11:31чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/32 фіналу, втішні заїзди
11:45чоловіки, трек, командна гонка переслідування, фінали
12:13чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/16 фіналу
12:47чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/16 фіналу, втішні заїзди

ВОДНЕ ПОЛО

часДисципліна
8:00чоловіки, 1/4 фіналу, #1
9:30чоловіки, 1/4 фіналу, #2
12:20чоловіки, 1/4 фіналу, #3
13:50чоловіки, 1/4 фіналу, #4

ВОЛЕЙБОЛ

часДисципліна
3:00жінки, 1/4 фіналу, #1
7:00жінки, 1/4 фіналу, #2
11:00жінки, 1/4 фіналу, #3
15:30жінки, 1/4 фіналу, #4

ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ

часДисципліна
3:00чоловіки, 1/4 фіналу, #1
3:00чоловіки, 1/4 фіналу, #2
15:00чоловіки, 1/4 фіналу, #3
15:00чоловіки, 1/4 фіналу, #4

ГАНДБОЛ

часДисципліна
3:30жінки, 1/4 фіналу, #1
7:15жінки, 1/4 фіналу, #2
11:00жінки, 1/4 фіналу, #3
14:45жінки, 1/4 фіналу, #4

ГОЛЬФ

часДисципліна
1:30жінки, індивідуальна першість, раунд-I

ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

часДисципліна
3:30чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, Попередні заїзди
3:54жінки, C-1 (каное-одиночки), 200 м, Попередні заїзди
4:12жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 500 м, Попередні заїзди
4:47чоловіки, K-2 (байдарки-двійки), 1000 м, Попередні заїзди
6:00чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #1
6:06чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #2
6:12чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #3
6:18жінки, C-1 (каное-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #1
6:24жінки, C-1 (каное-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #2
6:30жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 500 м, 1/4 фіналу #1
6:37жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 500 м, 1/4 фіналу #2
6:45чоловіки, K-2 (байдарки-двійки), 1000 м, 1/4 фіналу #1
6:53чоловіки, K-2 (байдарки-двійки), 1000 м, 1/4 фіналу #2

КІННИЙ СПОРТ

часДисципліна
13:00конкур, індивідуальна першість, фінал

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

часДисципліна
3:00чоловіки, десятиборство 100 м
3:05чоловіки, метання списа, Кваліфікація A
3:35жінки, семиборство 100 м з/б
3:55чоловіки, десятиборство, стрибки в довжину
4:35жінки, семиборство, стрибки в висоту
4:35чоловіки, метання списа, кваліфікація B
5:00чоловіки, 110 м з бар'єрами, півфінали
5:30жінки, 400 м з бар'єрами, фінал
5:40чоловіки, десятиборство, штовхання ядра
12:30чоловіки, десятиборство, стрибки в висоту
13:00жінки, 1500 м, півфінали
13:05жінки, семиборство, штовхання ядра
13:30жінки, 400 м, півфінали
14:00жінки, 3000 м стиплчейз, фінал
14:15чоловіки, метання молота, фінал
14:30жінки, семиборство 200 м
15:05чоловіки, 800 м, фінал
15:30чоловіки, десятиборство 400 м
15:55чоловіки, 200 м, фінал

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

часДисципліна
8:30жінки, клас 470, фінал
9:00чоловіки, клас 470, фінал

ПЛАВАННЯ

часДисципліна
00:30жінки, 10 км, відкрита вода, фінал

СТРИБКИ У ВОДУ

часДисципліна
9:00жінки, вишка 10 м, попередній раунд

СИНХРОННЕ ПЛАВАННЯ

часДисципліна
13:30жінки, дуети, фінал

СКЕЛЕЛАЗАННЯ СПОРТИВНЕ

часДисципліна
11:00жінки, індивідуальна першість, кваліфікація (швидкість, боулдерінг, складність)

СКЕЙТБОРДИНГ

часДисципліна
3:00жінки, парк, кваліфікація
5:00жінки, парк, фінал

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

часДисципліна
4:00жінки, командна першість, 1/2 фіналу
8:30чоловіки, командна першість, 1/2 фіналу
13:30чоловіки, командна першість, 1/2 фіналу

ВАЖКА АТЛЕТИКА

часДисципліна
7:50чоловіки, +109 кг, група В
13:50чоловіки, +109 кг, фінал, група А

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

часДисципліна
4:30жінки, 1/2 фіналу, #1
13:00жінки, 1/2 фіналу, #2
Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
БІЙ РОКУ
1xbet

Усик проти
Джошуа

Переможний гопак Усика!
Опитування
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
9
25:2
25
2
9
23:5
22
3
9
16:7
18
5
9
20:9
17
6
9
13:14
16
7
9
13:12
16
8
9
9:12
11
10
9
6:12
8
11
8
5:13
8
12
8
8:14
7
13
9
6:14
6
14
8
6:11
6
Показати бiльше
Понеділок, 27 вересня
Пʼятниця, 1 жовтня
Субота, 2 жовтня

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти