Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 4 серпня

У середу, 4 серпня, на Олімпіаді-2020 розіграють медалі в 11 видах спорту. Розклад усіх змагань дня і час їхнього початку по Києву
Олімпійські кільця - головний символ Олімпіади
Олімпійські кільця - головний символ Олімпіади / Фото: AFP

У середу, 4 серпня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 11 різних дисциплінах. Розклад 13-го дня Олімпіади-2020:

БАСКЕТБОЛ

часДисципліна
4:00жінки, 1/4 фіналу, #1
7:40жінки, 1/4 фіналу, #2
11:20жінки, 1/4 фіналу, #3
15:00жінки, 1/4 фіналу, #4

БЕЙСБОЛ

часДисципліна
6:00чоловіки, втішний, раунд-II
13:00чоловіки, 1/2 фіналу, #1

БОКС

часДисципліна
8:00жінки, найлегша вага, 51 кг, 1/2 фіналу
8:00жінки, напівсередня вага, 69 кг, 1/2 фіналу
8:00чоловіки, суперважка вага, +91 кг, 1/2 фіналу
8:00чоловіки, напівважка вага, 81 кг, фінал

БОРОТЬБА ВІЛЬНА

часДисципліна
5:15жінки, середня вага, 62 кг, втішні поєдинки
5:45чоловіки, найлегша вага, 57 кг, 1/8 фіналу
6:00жінки, легка вага, 57 кг, 1/8 фіналу
6:15чоловіки, напівважка вага, 86 кг, 1/8 фіналу
6:30чоловіки, найлегша вага, 57 кг, 1/4 фіналу
6:45жінки, легка вага, 57 кг, 1/4 фіналу
7:00чоловіки, напівважка вага, 86 кг, 1/4 фіналу
12:15чоловіки, найлегша вага, 57 кг, 1/2 фіналу
12:35чоловіки, напівважка вага, 86 кг, 1/2 фіналу
12:55жінки, легка вага, 57 кг, 1/2 фіналу
14:55жінки, середня вага, 62 кг, сутички за 3-є місце
15:15жінки, середня вага, 62 кг, фінал

БОРОТЬБА ГРЕКО-РИМСЬКА

часДисципліна
5:00чоловіки, напівсередня вага, 67 кг, втішні поєдинки
5:30чоловіки, напівважка вага, 87 кг, втішні поєдинки
13:15чоловіки, напівсередня вага, 67 кг, сутички за 3-є місце
13:35чоловіки, напівсередня вага, 67 кг, фінал
13:55чоловіки, напівважка вага, 87 кг, сутички за 3-є місце
14:15чоловіки, напівважка вага, 87 кг, фінал

ВЕЛОСПОРТ

часДисципліна
9:30чоловіки, трек, спринт індивідуальний, кваліфікація
10:10жінки, трек, кейрин, раунд I
10:35чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/32 фіналу
11:11жінки, трек, кейрин, раунд I, втішні заїзди
11:31чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/32 фіналу, втішні заїзди
11:45чоловіки, трек, командна гонка переслідування, фінали
12:13чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/16 фіналу
12:47чоловіки, трек, спринт індивідуальний, 1/16 фіналу, втішні заїзди

ВОДНЕ ПОЛО

часДисципліна
8:00чоловіки, 1/4 фіналу, #1
9:30чоловіки, 1/4 фіналу, #2
12:20чоловіки, 1/4 фіналу, #3
13:50чоловіки, 1/4 фіналу, #4

ВОЛЕЙБОЛ

часДисципліна
3:00жінки, 1/4 фіналу, #1
7:00жінки, 1/4 фіналу, #2
11:00жінки, 1/4 фіналу, #3
15:30жінки, 1/4 фіналу, #4

ВОЛЕЙБОЛ ПЛЯЖНИЙ

часДисципліна
3:00чоловіки, 1/4 фіналу, #1
3:00чоловіки, 1/4 фіналу, #2
15:00чоловіки, 1/4 фіналу, #3
15:00чоловіки, 1/4 фіналу, #4

ГАНДБОЛ

часДисципліна
3:30жінки, 1/4 фіналу, #1
7:15жінки, 1/4 фіналу, #2
11:00жінки, 1/4 фіналу, #3
14:45жінки, 1/4 фіналу, #4

ГОЛЬФ

часДисципліна
1:30жінки, індивідуальна першість, раунд-I

ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ

часДисципліна
3:30чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, Попередні заїзди
3:54жінки, C-1 (каное-одиночки), 200 м, Попередні заїзди
4:12жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 500 м, Попередні заїзди
4:47чоловіки, K-2 (байдарки-двійки), 1000 м, Попередні заїзди
6:00чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #1
6:06чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #2
6:12чоловіки, K-1 (байдарки-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #3
6:18жінки, C-1 (каное-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #1
6:24жінки, C-1 (каное-одиночки), 200 м, 1/4 фіналу #2
6:30жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 500 м, 1/4 фіналу #1
6:37жінки, K-1 (байдарки-одиночки), 500 м, 1/4 фіналу #2
6:45чоловіки, K-2 (байдарки-двійки), 1000 м, 1/4 фіналу #1
6:53чоловіки, K-2 (байдарки-двійки), 1000 м, 1/4 фіналу #2

КІННИЙ СПОРТ

часДисципліна
13:00конкур, індивідуальна першість, фінал

ЛЕГКА АТЛЕТИКА

часДисципліна
3:00чоловіки, десятиборство 100 м
3:05чоловіки, метання списа, Кваліфікація A
3:35жінки, семиборство 100 м з/б
3:55чоловіки, десятиборство, стрибки в довжину
4:35жінки, семиборство, стрибки в висоту
4:35чоловіки, метання списа, кваліфікація B
5:00чоловіки, 110 м з бар'єрами, півфінали
5:30жінки, 400 м з бар'єрами, фінал
5:40чоловіки, десятиборство, штовхання ядра
12:30чоловіки, десятиборство, стрибки в висоту
13:00жінки, 1500 м, півфінали
13:05жінки, семиборство, штовхання ядра
13:30жінки, 400 м, півфінали
14:00жінки, 3000 м стиплчейз, фінал
14:15чоловіки, метання молота, фінал
14:30жінки, семиборство 200 м
15:05чоловіки, 800 м, фінал
15:30чоловіки, десятиборство 400 м
15:55чоловіки, 200 м, фінал

ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ

часДисципліна
8:30жінки, клас 470, фінал
9:00чоловіки, клас 470, фінал

ПЛАВАННЯ

часДисципліна
00:30жінки, 10 км, відкрита вода, фінал

СТРИБКИ У ВОДУ

часДисципліна
9:00жінки, вишка 10 м, попередній раунд

СИНХРОННЕ ПЛАВАННЯ

часДисципліна
13:30жінки, дуети, фінал

СКЕЛЕЛАЗАННЯ СПОРТИВНЕ

часДисципліна
11:00жінки, індивідуальна першість, кваліфікація (швидкість, боулдерінг, складність)

СКЕЙТБОРДИНГ

часДисципліна
3:00жінки, парк, кваліфікація
5:00жінки, парк, фінал

ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ

часДисципліна
4:00жінки, командна першість, 1/2 фіналу
8:30чоловіки, командна першість, 1/2 фіналу
13:30чоловіки, командна першість, 1/2 фіналу

ВАЖКА АТЛЕТИКА

часДисципліна
7:50чоловіки, +109 кг, група В
13:50чоловіки, +109 кг, фінал, група А

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

часДисципліна
4:30жінки, 1/2 фіналу, #1
13:00жінки, 1/2 фіналу, #2

Реклама на segodnya.ua Реклама
Наука та технології
Більше новин
Українці за кордоном
Більше новин
Спортивні історії
Хочу ще
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Найкращі боксери світу
ТОП-10 незалежно від ваги
1
Сауль Альварес Сауль Альварес Сауль Альварес
57 - 1 - 2
2
Геннадій Головкін Геннадій Головкін Геннадій Головкін
41 - 1 - 1
3
Тайсон Ф'юрі Тайсон Ф'юрі Тайсон Ф'юрі
31 - 0 - 1
4
Теренс Кроуфорд Теренс Кроуфорд Теренс Кроуфорд
38 - 0 - 0
5
Олександр Усик Олександр Усик Олександр Усик
19 - 0 - 0
6
Еррол Спенс Еррол Спенс Еррол Спенс
27 - 0 - 0
7
Ентоні Джошуа Ентоні Джошуа Ентоні Джошуа
24 - 2 - 0
8
Майріс Брієдіс Майріс Брієдіс Майріс Брієдіс
28 - 1 - 0
9
Каллум Сміт Каллум Сміт Каллум Сміт
28 - 1 - 0
10
Йорденіс Угас Йорденіс Угас Йорденіс Угас
27 - 4 - 0
Опитування
Переможці Ліги чемпіонів
ТОП-5 кращих команд
1
Реал Реал
14
2
Мілан Мілан
7
3
Баварія Баварія
6
4
Ліверпуль Ліверпуль
6
5
Барселона Барселона
5
Премьер Лига Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
18
49:10
47
2
18
47:9
45
3
18
35:17
40
4
18
37:19
36
5
18
30:18
33
7
18
22:27
25
8
18
14:23
24
9
18
15:20
23
11
17
16:21
18
12
18
14:30
17
14
17
13:28
13
15
18
12:30
10
16
18
21:44
8
Показати бiльше
ПОКЕР НА СТОРОНІ ДОБРА
PokerMatch new

Патрік
Леонард

Англія
Долари для України
Прем'єр Ліга
Чемпіонат Англії
1
Манчестер Сіті Манчестер Сіті
93
2
Ліверпуль Ліверпуль
92
3
Челсі Челсі
74
Бундесліга
Чемпіонат Німеччини
1
Баварія Баварія
77
2
Боруссія Д Боруссія Д
69
3
Баєр Баєр
64

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти