Олімпіада-2020 проходить в Токіо / Фото: Reuters
У четвер, 29 липня, на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо будуть розіграні золоті медалі відразу в 8 різних дисциплінах. Розклад 7-го дня Олімпіади-2020:
БАДМІНТОН
час | дисципліна |
---|---|
3:00 | змішаний розряд, 1/2 фіналу, #1 |
3:00 | змішаний розряд, 1/2 фіналу, #2 |
3:00 | чоловіки, парний розряд, 1/4 фіналу (4 матчі) |
3:00 | жінки, одиночний розряд, 1/8 фіналу |
11:00 | чоловіки, одиночний розряд, 1/8 фіналу |
11:00 | жінки, парний розряд, 1/4 фіналу (4 матчі) |
БАСКЕТБОЛ
час | дисципліна |
---|---|
4:00 | жінки CAN – KOR, група A |
7:40 | чоловіки SLO – JPN, група C |
11:20 | жінки ESP – SRB, група A |
15:00 | чоловіки ESP – ARG, група C |
БЕЙСБОЛ
час | дисципліна |
---|---|
13:00 | чоловіки ISR – KOR, група B |
БОКС
час | дисципліна |
---|---|
5:00 | жінки, найлегша вага, 51 кг, 1/8 фіналу |
5:00 | чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/8 фіналу |
5:00 | чоловіки, друга середня, 75 кг, 1/8 фіналу |
11:00 | жінки, найлегша вага, 51 кг, 1/8 фіналу |
11:00 | чоловіки, напівлегка вага, 57 кг, 1/8 фіналу |
11:00 | чоловіки, другя середня, 75 кг, 1/8 фіналу |
ВЕЛОСПОРТ
час | дисципліна |
---|---|
4:00 | чоловіки, BMX, гонка, 1/4 фіналу |
4:00 | жінки, BMX, гонка, 1/4 фіналу |
ВОДНЕ ПОЛО
час | дисципліна |
---|---|
4:00 | чоловіки HUN – RSA, група A |
5:30 | чоловіки ESP – KAZ, група B |
8:00 | чоловіки USA – ITA, група A |
9:30 | чоловіки CRO – MNE, група B |
12:20 | чоловіки GRE – JPN, група A |
13:50 | чоловіки SRB – AUS, група B |
ВОЛЕЙБОЛ
час | дисципліна |
---|---|
3:00 | жінки ITA – ARG, група В |
5:05 | жінки KOR – DOM, група А |
8:20 | жінки SRB – KEN, група А |
10:25 | жінки CHN – RUS, група В |
13:40 | жінки JPN – BRA, група А |
15:45 | жінки USA – TUR, група В |
ВОЛЕЙБОЛ Пляжний
час | дисципліна |
---|---|
3:00 | жінки USA – KEN, група D |
4:00 | жінки CAN – SUI, група A |
5:00 | чоловіки USA – ARG, група D |
9:00 | жінки GER – NED, група A |
10:00 | чоловіки CZE – MEX, група B |
11:00 | чоловіки RUS – LAT, група B |
14:00 | жінки CHN – ARG, група C |
15:00 | жінки BRA – CAN, група C |
16:00 | чоловіки BRA – NED, група D |
ГАНДБОЛ
час | дисципліна |
---|---|
3:00 | жінки NED – ANG, група A |
5:00 | жінки ESP – BRA, група B |
8:15 | жінки JPN – KOR, група A |
10:15 | жінки MNE – NOR, група A |
13:30 | жінки HUN – RUS, група B |
15:30 | жінки SWE – FRA, група B |
ГІМНАСТИКА СПОРТИВНА
час | дисципліна |
---|---|
13:50 | жінки, багатоборство, приватна першість, фінал |
ГОЛЬФ
час | дисципліна |
---|---|
1:30 | чоловіки, індивідуальна першість, раунд-I |
ГРЕБЛЯ АКАДЕМІЧНА
час | дисципліна |
---|---|
2:30 | чоловіки, одиночки (1х), фінал F |
2:42 | жінки, одиночки (1х), фінал F |
2:54 | чоловіки, одиночки (1х), фінал E |
3:06 | жінки, одиночки (1х), фінал E |
3:18 | чоловіки, двійки розпашні без рульового (2), фінал A |
3:30 | жінки, двійки розпашні без рульового (2), фінал A |
3:50 | чоловіки, двійка парна, легка вага (L2х), фінал A |
4:10 | жінки, двійка парна, легка вага (L2х), фінал A |
4:30 | чоловіки, двійки розпашні без рульового (2), фінал B |
4:50 | жінки, двійки розпашні без рульового (2), фінал B |
5:02 | чоловіки, двійка парна, легка вага (L2х), фінал B |
5:14 | жінки, двійка парна, легка вага (L2х), фінал B |
5:26 | жінки, одиночки (1х), фінал D |
5:38 | чоловіки, одиночки (1х), фінал D |
ГРЕБЛЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ
час | дисципліна |
---|---|
8:00 | жінки, слалом C-1 (каное-одиночки), 1/2 фіналу |
9:30 | жінки, слалом C-1 (каное-одиночки), фінал |
ДЗЮДО
час | дисципліна |
---|---|
5:00 | чоловіки, напівважка вага, 100 кг, попередній раунд |
5:10 | жінки, напівважка вага, 78 кг, 1/16 фіналу |
5:15 | чоловіки, напівважка вага, 100 кг, 1/16 фіналу |
6:00 | жінки, напівважка вага, 78 кг, 1/8 фіналу |
6:30 | чоловіки, напівважка вага, 100 кг, 1/8 фіналу |
7:10 | жінки, напівважка вага, 78 кг, 1/4 фіналу |
7:20 | чоловіки, напівважка вага, 100 кг, 1/4 фіналу |
11:00 | жінки, напівважка вага, 78 кг, втішні поєдинки |
11:15 | чоловіки, напівважка вага, 100 кг, втішні поєдинки |
11:30 | жінки, напівважка вага, 78 кг, 1/2 фіналу |
11:45 | чоловіки, напівважка вага, 100 кг, 1/2 фіналу |
12:05 | жінки, напівважка вага, 78 кг, поєдинки за 3-е місце |
12:25 | жінки, напівважка вага, 78 кг, фінал |
12:35 | чоловіки, напівважка вага, 100 кг, поєдинки за 3-е місце |
12:50 | чоловіки, напівважка вага, 100 кг, фінал |
ВІТРИЛЬНИЙ СПОРТ
час | дисципліна |
---|---|
6:00 | чоловіки, віндсерфінг (RS: X), гонка-10-11-12 |
6:00 | жінки, віндсерфінг (RS: X), гонка-10-11-12 |
6:00 | чоловіки, клас Лазер, гонка-7-8 |
6:00 | жінки, клас Лазер Радиал, гонка-7-8 |
6:00 | чоловіки, клас фінн, гонка-5-6 |
6:00 | чоловіки, клас 470, гонка-3-4 |
6:00 | жінки, клас 470, гонка-3-4 |
6:00 | клас Накра 17, відкритий, гонка-4-5-6 |
ПЛАВАННЯ
час | дисципліна |
---|---|
4:30 | чоловіки, вільний стиль, 800 м, фінал |
4:40 | чоловіки, брас, 200 м, фінал |
4:50 | жінки, вільний стиль, 100 м, півфінали |
5:00 | чоловіки, спина, 200 м, півфінали |
5:20 | жінки, батерфляй, 200 м, фінал |
5:25 | чоловіки, вільний стиль, 100 м, фінал |
5:35 | жінки, брас, 200 м, півфінали |
5:50 | чоловіки, комплексне плавання, 200 м, півфінали |
6:05 | жінки, вільний стиль, естафета 4х200 м, фінал |
13:00 | жінки, вільний стиль, 800 м, попередні запливи |
13:55 | чоловіки, батерфляй, 100 м, попередні запливи |
14:20 | жінки, спина, 200 м, попередні запливи |
14:35 | мікст, комплексне плавання, естафета 4х100 м, попередні запливи |
РЕГБІ
час | дисципліна |
---|---|
3:00 | жінки FRA – FIJ, група B |
3:30 | жінки CAN – BRA, група B |
4:00 | жінки USA – CHN, група C |
4:30 | жінки AUS – JPN, група C |
5:00 | жінки RUS – GBR, група A |
5:30 | жінки NZL – KEN, група A |
10:30 | жінки CAN – FIJ, група B |
11:00 | жінки FRA – BRA, група B |
11:30 | жінки AUS – CHN, група C |
12:00 | жінки USA – JPN, група C |
12:30 | жінки NZL – GBR, група A |
13:00 | жінки RUS – KEN, група A |
СТРІЛЬБА
час | дисципліна |
---|---|
3:00 | жінки, пістолет спортивний, 25 м, раунд-I |
3:00 | жінки, траншейний стенд, кваліфікація, день 2-ий |
3:50 | чоловіки, траншейний стенд, кваліфікація, день 2-ий |
8:30 | жінки, траншейний стенд, фінал |
9:30 | чоловіки, траншейний стенд, фінал |
СТРІЛЬБА З ЛУКА
час | дисципліна |
---|---|
3:30 | жінки, особиста першість, раунд I |
3:30 | чоловіки, особиста першість, раунд I |
10:00 | жінки, особиста першість, раунд II |
10:00 | чоловіки, особиста першість, раунд II |
ТЕНІС
час | дисципліна |
---|---|
5:00 | чоловіки, одиночний розряд, 1/4 фіналу |
5:00 | жінки, одиночний розряд, 1/2 фіналу |
5:00 | жінки, парний розряд, 1/2 фіналу |
5:00 | змішані пари, 1/4 фіналу |
ТЕНІС НАСТІЛЬНИЙ
час | дисципліна |
---|---|
5:00 | жінки, одиночний розряд, 1/2 фіналу |
9:00 | чоловіки, одиночний розряд, 1/2 фіналу |
14:00 | жінки, одиночний розряд, матч за 3-е місце |
14:00 | жінки, одиночний розряд, фінал |
ФЕХТУВАННЯ
час | дисципліна |
---|---|
3:00 | жінки, рапіра, команди, 1/8 фіналу |
4:15 | жінки, рапіра, команди, 1/4 фіналу |
5:30 | жінки, рапіра, команди, класифікація 5-8 |
6:45 | жінки, рапіра, команди, 1/2 фіналу |
8:00 | жінки, рапіра, команди, за 5-6 місця |
9:15 | жінки, рапіра, команди, за 7-8 місця |
12:30 | жінки, рапіра, команди, матч за 3-е місце |
13:45 | жінки, рапіра, команди, фінал |
ХОКЕЙ НА ТРАВІ
час | дисципліна |
---|---|
3:30 | чоловіки IND – ARG, група A |
4:00 | чоловіки BEL – CAN, група B |
5:45 | чоловіки RSA – GER, група B |
6:15 | чоловіки NED – GBR, група B |
12:30 | жінки ESP – CHN, група B |
13:00 | жінки GBR – NED, група A |
14:45 | жінки JPN – ARG, група B |
15:15 | жінки NZL – AUS, група B |