Олімпіада 2020 в Токіо

Розклад Олімпіади-2020 на 24 липня

У суботу на Іграх в Токіо розіграються перші комплекти нагород у велоспорті, дзюдо і стрільбі, а також пройдуть перші змагання в бадмінтоні та боксі
Велоспорт у Токіо
Велоспорт у Токіо / Фото: AFP

У суботу на Олімпійських іграх в Токіо на нас чекає наступна програма змагань.

БАДМІНТОН

3:00чоловіки, одиночний розряд, груповий етап
3:00жінки, одиночний розряд, груповий етап
3:00чоловіки, парний розряд, груповий етап
3:00жінки, парний розряд, груповий етап
3:00змішаний розряд, груповий етап
12:00чоловіки, одиночний розряд, груповий етап
12:00жінки, одиночний розряд, груповий етап
12:00чоловіки, парний розряд, груповий етап
12:00жінки, парний розряд, груповий етап
12:00змішаний розряд, груповий етап
Реклама

БАСКЕТБОЛ 3Х3

4:15жінки RUS – JPN груповий раунд
4:40жінки CHN – ROU груповий раунд
5:35чоловіки POL – LAT груповий раунд
6:00чоловіки CHN – SRB груповий раунд
8:00жінки RUS – CHN груповий раунд
8:25жінки ROU – JPN груповий раунд
9:00чоловіки RUS – CHN груповий раунд
9:25чоловіки SRB – NED груповий раунд
11:30жінки ITA – MGL груповий раунд
11:55жінки USA – FRA груповий раунд
12:40чоловіки LAT – BEL груповий раунд
13:05чоловіки JPN – POL груповий раунд
15:00жінки MGL – USA груповий раунд
15:25жінки FRA – ITA груповий раунд
16:00чоловіки NED – RUS груповий раунд
16:25чоловіки BEL – JPN груповий раунд

БОКС

5:00жінки, напівлегка вага, 57 кг, 1/16 фіналу
5:00чоловіки, 2-ий напівсередній, 69 кг, 1/16 фіналу
5:00чоловіки, напівважку, 81 кг, 1/16 фіналу
5:00чоловіки, важка вага, 91 кг, 1/8 фіналу
11:00жінки, напівлегка вага, 57 кг, 1/16 фіналу
11:00чоловіки, 2-ий напівсередній, 69 кг, 1/16 фіналу
11:00чоловіки, напівважку, 81 кг, 1/16 фіналу
11:00чоловіки, важка вага, 91 кг, 1/8 фіналу

ВЕЛОСПОРТ

5:00чоловіки, шосе, групова гонка, фінал
Реклама

ВОДНЕ ПОЛО

8:00жінки CAN – AUS Група A
9:30жінки RSA – ESP Група A
12:20жінки JPN – USA Група B
13:50жінки CHN – RUS Група B

ВОЛЕЙБОЛ

3:00чоловіки ITA – CAN Група А
5:05чоловіки BRA – TUN Група В
8:20чоловіки RUS – ARG Група В
10:25чоловіки JPN – VEN Група А
13:40чоловіки POL – IRI Група А
15:45чоловіки USA – FRA Група В

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ

3:00жінки, груповий раунд
3:00чоловіки, груповий раунд
9:00жінки, груповий раунд
9:00чоловіки, груповий раунд
14:00жінки, груповий раунд
14:00чоловіки, груповий раунд
Реклама

ГАНДБОЛ

3:00чоловіки NOR – BRA Група A
5:00чоловіки FRA – ARG Група A
8:15чоловіки SWE – BRN Група B
10:15чоловіки GER – ESP Група A
13:30чоловіки POR – EGY Група B
15:30чоловіки DEN – JPN Група B

СПОРТИВНА ГІМНАСТИКА

4:00чоловіки, багатоборство, особиста першість, кваліфікація, група 1
8:30чоловіки, багатоборство, особиста першість, кваліфікація, група 2
13:30чоловіки, багатоборство, особиста першість, кваліфікація, група 3

АКАДЕМІЧНА ГРЕБЛЯ

2:30жінки, одинак, втішні заїзди
3:00чоловіки, одинак, втішні заїзди
3:30жінки, двійка парна, втішні заїзди
3:40чоловіки, двійка парна, втішні заїзди
3:50жінки, двійка орні без рульового, попередні заїзди
4:20чоловіки, двійка орні без рульового, попередні заїзди
4:50жінки, двійка парна, легка вага, попередні заїзди
5:20чоловіки, двійка парна, легка вага, попередні заїзди
5:50жінки, четвірка орні без рульового, попередні заїзди
6:10чоловіки, четвірка орні без рульового, попередні заїзди

ДЗЮДО

5:00чоловіки, суперлегкий вага, 60 кг, попередній раунд
5:10жінки, суперлегкий вага, 48 кг, 1/16 фіналу
5:20чоловіки, суперлегкий вага, 60 кг, 1/16 фіналу
6:20жінки, суперлегкий вага, 48 кг, 1/8 фіналу
6:30чоловіки, суперлегкий вага, 60 кг, 1/8 фіналу
7:20жінки, суперлегкий вага, 48 кг, 1/4 фіналу
7:40чоловіки, суперлегкий вага, 60 кг, 1/4 фіналу
11:00жінки, суперлегкий вага, 48 кг, втішні поєдинки
11:15чоловіки, суперлегкий вага, 60 кг, втішні поєдинки
11:35жінки, суперлегкий вага, 48 кг, 1/2 фіналу
11:50чоловіки, суперлегкий вага, 60 кг, 1/2 фіналу
12:10жінки, суперлегкий вага, 48 кг, поєдинки за 3-е місце
12:30жінки, суперлегкий вага, 48 кг, фінал
12:40чоловіки, суперлегкий вага, 60 кг, поєдинки за 3-е місце
13:00чоловіки, суперлегкий вага, 60 кг, фінал

КІННИЙ СПОРТ

11:00виїздки, мікс, особиста першість, кваліфікація
11:00виїздки, мікс, командна першість, кваліфікація

ПЛАВАННЯ

13:00чоловіки, комплексне плавання, 400 м, попередні запливи
13:30жінки, батерфляй, 100 м, попередні запливи
13:50чоловіки, вільний стиль, 400 м, попередні запливи
14:20жінки, комплексне плавання, 400 м, попередні запливи
15:05чоловіки, брас, 100 м, попередні запливи
15:25жінки, вільний стиль, естафета 4х100 м, попередні запливи

СОФТБОЛ

4:00жінки AUS – CAN груповий раунд
8:30жінки USA – MEX груповий раунд
14:00жінки JPN – ITA груповий раунд

СТРІЛЬБА

2:30жінки, гвинтівка пневматична, 10 м, кваліфікація
4:45жінки, гвинтівка пневматична, 10 м, фінал
7:00чоловіки, пістолет пневматичний, 10 м, кваліфікація
9:30чоловіки, пістолет пневматичний, 10 м, фінал

ПАЛЬБА З ЛУКА

3:30мікст, командна першість, 1/8 фіналу
8:15мікст, командна першість, 1/4 фіналу
8:15мікст, командна першість, 1/2 фіналу
8:15мікст, командна першість, матч за 3-е місце
8:15мікст, командна першість, фінал

ТЕНІС

5:00чоловіки, одиночний розряд, раунд I
5:00жінки, одиночний розряд, раунд I
5:00чоловіки, парний розряд, раунд I
5:00жінки, парний розряд, раунд I

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

3:00чоловіки, одиночний розряд, попередній раунд
3:00жінки, одиночний розряд, попередній раунд
3:00змішані пари, 1/8 фіналу
8:15чоловіки, одиночний розряд, раунд I
8:15жінки, одиночний розряд, раунд I
13:30чоловіки, одиночний розряд, раунд I
13:30жінки, одиночний розряд, раунд I

ТХЕКВОНДО

4:00жінки, до 49 кг, 1/8 фіналу
4:15чоловіки, до 58 кг, 1/8 фіналу
8:00жінки, до 49 кг, 1/4 фіналу
8:15чоловіки, до 58 кг, 1/4 фіналу
10:00жінки, до 49 кг, 1/2 фіналу
10:15чоловіки, до 58 кг, 1/2 фіналу
13:00жінки, до 49 кг, втішні поєдинки
13:15чоловіки, до 58 кг, втішні поєдинки
14:00жінки, до 49 кг, поєдинки за 3-е місце
14:15чоловіки, до 58 кг, поєдинки за 3-е місце
16:00жінки, до 49 кг, фінал
16:15чоловіки, до 58 кг, фінал

ВАЖКА АТЛЕТИКА

3:50жінки, 49 кг, група В
7:50жінки, 49 кг, фінал, група А

ФЕХТУВАННЯ

3:00жінки, шпага, особиста першість, 1/32 фіналу
3:55чоловіки, шабля, особиста першість, 1/32 фіналу
4:50жінки, шпага, особиста першість, 1/16 фіналу
5:45чоловіки, шабля, особиста першість, 1/16 фіналу
6:40жінки, шпага, особиста першість, 1/8 фіналу
7:35чоловіки, шабля, особиста першість, 1/8 фіналу
8:30жінки, шпага, особиста першість, 1/4 фіналу
9:25чоловіки, шабля, особиста першість, 1/4 фіналу
12:00жінки, шпага, особиста першість, 1/2 фіналу
12:45чоловіки, шабля, особиста першість, 1/2 фіналу
13:30жінки, шпага, особиста першість, поєдинок за 3-е місце
14:15чоловіки, шабля, особиста першість, поєдинок за 3-е місце
15:00жінки, шпага, особиста першість, фінал
15:45чоловіки, шабля, особиста першість, фінал

ФУТБОЛ

10:30жінки CHI – CAN Група E
11:00жінки CHN – ZAM Група F
11:30жінки SWE – AUS Група G
13:30жінки JPN – GBR Група E
14:00жінки NED – BRA Група F
14:30жінки NZL – USA Група G

ХОКЕЙ НА ТРАВІ

3:30чоловіки JPN – AUS Група A
4:00чоловіки NZL – IND Група A
5:45чоловіки NED – BEL Група B
6:00чоловіки ARG – ESP Група A
12:30чоловіки GBR – RSA Група B
13:00чоловіки CAN – GER Група B
14:45жінки NED – IND Група A
15:15жінки IRL – RSA Група A

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Покер - це спорт!
Новини покеру
Петраков - тренер збірної
Опитування
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
7
22:2
19
2
7
14:4
16
3
8
12:12
16
5
7
12:8
13
6
7
13:7
12
7
7
13:9
11
8
7
8:7
11
9
8
6:10
8
10
7
8:12
7
11
6
5:7
6
14
6
3:12
5
16
7
4:13
2
Показати бiльше
Пʼятниця, 17 вересня

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти