Відбір Євро-2016: розклад, результати, таблиці

13 жовтня 2015 23:58

Вперше у фінальній стадії чемпіонату Європи зіграють 24 команди

15чемпіонатЄвропи зфутболупройдез 10 червняпо10 липня 2016у Франції.Впершевтурнірівізьмутьучасть24команди.

За підсумкамижеребкування всізбірнібули розбитіна9груп:8группо6команді1група з5команд.Матчівгрупахпройдуть з7 вересня 2014по 13 жовтня2015 року.НаЄвро-2016безпосередньо вийдутьподві командиз кожної групи,атакожодназбірназ кращимипоказникамиз числатих, що фінішувалитретіми.Останнівісімзбірних,що посядуть третімісця,влистопада 2015 рокувматчахна вилітрозіграютьщечотирипутівкиу фінальнустадію.

ВІДБІРНАЄВРО-2016

ГрупаА

9 вересня

19:00.Казахстан-Латвія - 0:0

Реклама

21:45.Чехія-Голландія
21:45.Ісландія-Туреччина

10 жовтня

Голландія-Казахстан,Туреччина-Чехія,Латвія-Ісландія

13 жовтня

Казахстан-Чехія,Ісландія-Голландія,Латвія-Туреччина

16 листопада

Голландія-Латвія,Чехія-Ісландія,Туреччина-Казахстан

28 березня

Казахстан-Ісландія,Чехія-Латвія,Голландія-Туреччина

12 червня

Казахстан-Туреччина,Латвія-Голландія,Ісландія-Чехія

3 вересня

Чехія-Казахстан,Голландія-Ісландія,Туреччина-Латвія

6 вересня

Туреччина-Голландія,Латвія-Чехія,Ісландія-Казахстан

10 жовтня

Казахстан-Голландія,Ісландія-Латвія,Чехія-Туреччина

13 жовтня

Голландія-Чехія,Туреччина-Ісландія,Латвія-Казахстан

ГрупаB

9 вересня

21:45.Боснія-Кіпр
21:45.Андорра-Уельс

10 жовтня

Бельгія-Андорра,Кіпр-Ізраїль,Уельс- Боснія

13 жовтня

Боснія-Бельгія,Уельс-Кіпр,Андорра-Ізраїль

16 листопада

Бельгія-Уельс,Кіпр-Андорра,Ізраїль- Боснія

28 березня

Ізраїль-Уельс,Бельгія-Кіпр,Андорра- Боснія

31 березня

Ізраїль-Бельгія

12 червня

Уельс-Бельгія,Боснія-Ізраїль,Андорра-Кіпр

3 вересня

Бельгія- Боснія,Кіпр-Уельс,Ізраїль-Андорра

6 вересня

Уельс-Ізраїль,Боснія-Андорра,Кіпр-Бельгія

10 жовтня

Андорра-Бельгія,Боснія-Уельс,Ізраїль-Кіпр

13 жовтня

Бельгія-Ізраїль,Кіпр- Боснія,Уельс-Андорра

ГрупаС

8 вересня

21:45.Україна- Словаччина
21:45.Іспанія-Македонія
21:45.Люксембург-Білорусь

9 жовтня

Білорусь-Україна,Словаччина-Іспанія,Македонія-Люксембург

12 жовтня

Україна-Македонія,Білорусь- Словаччина,Люксембург-Іспанія

15 листопада

Люксембург-Україна,Іспанія-Білорусь,Македонія- Словаччина

27 березня

Іспанія-Україна,Македонія-Білорусь,Словаччина-Люксембург

14 червня

Україна-Люксембург,Білорусь-Іспанія,Словаччина-Македонія

5 вересня

Україна-Білорусь,Люксембург-Македонія,Іспанія- Словаччина

8 вересня

Словаччина-Україна,Македонія-Іспанія,Білорусь-Люксембург

9 жовтня

Македонія-Україна,Словаччина-Білорусь,Іспанія-Люксембург

12 жовтня

Україна-Іспанія,Білорусь-Македонія,Люксембург- Словаччина

ГрупаD

7 вересня

19:00.Грузія-Ірландія
21:45.Німеччина-Шотландія
21:45.Гібралтар-Польща

ГрупаЕ

21:45.Швейцарія-Англія
21:45.Естонія-Словенія
21:45.Сан-Марино -Литва

ГрупаF

7 вересня

19:00.Угорщина-ПівнічнаІрландія
21:45.Фарери -Фінляндія
21:45.Греція-Румунія

ГрупаG

19:00.Росія-Ліхтенштейн
21:45.Австрія-Швеція
21:45.Чорногорія-Молдова

ГрупаI

7 вересня

19:00.Данія-Вірменія
21:45.Португалія-Албанія

ГрупаН
19:00.Азербайджан-Болгарія
21:45.Норвегія-Італія
21:45.Хорватія-Мальта

В тренді
Український герой Олімпіади готує плов, не кричить і читає Булгакова: ТОП-13 фактів про Рейзліна
Ігор Рейзлін на доріжці, з дружиною і кумом Нікішиним

Всі подробиці в спецтемі Україна залишає Євро

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News
Більше новин
Реклама
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Літні Ігри в Токіо
дній
годин
хвилин
секунд
До закриття Олімпіади
Новини з Токіо
Опитування
Рейтинг
Найбільш високооплачувані спортсмени на Олімпіаді-2020
1
Кевін Дюрант (баскетбол) Кевін Дюрант (баскетбол)
$75 млн
2
Наомі Осака (теніс) Наомі Осака (теніс)
$60 млн
3
Даміан Лиллард (баскетбол) Даміан Лиллард (баскетбол)
$40,5 млн
4
Новак Джокович (теніс) Новак Джокович (теніс)
$34,5 млн
5
Рорі Макілрой (гольф) Рорі Макілрой (гольф)
$32 млн
6
Девін Букер (баскетбол) Девін Букер (баскетбол)
$30,5 млн
7
Кеї Нісікорі (теніс) Кеї Нісікорі (теніс)
$30,5 млн
8
Кріс Міддлтон (баскетбол) Кріс Міддлтон (баскетбол)
$27 млн
9
Джру Холідей (баскетбол) Джру Холідей (баскетбол)
$23 млн
Дивитись весь рейтинг
Дівчата покеру
PokerMatch

Олена
Мироненко

Україна
Фото красуні
Рейтинг
Топ-10 кращих боксерів незалежно від вагової категорії
1
Сауль Альварес Сауль Альварес
2
Теренс Кроуфорд Теренс Кроуфорд
3
Тайсон Ф'юрі Тайсон Ф'юрі
4
Еррол Спенс Еррол Спенс
5
Ентоні Джошуа Ентоні Джошуа
6
Генадій Головкін Генадій Головкін
7
Джермалл Чарло Джермалл Чарло
8
Оскар Вальдес Оскар Вальдес
9
Деметріус Андраде Деметріус Андраде
10
Наоя Іноуе Наоя Іноуе
Покер - це спорт!
Новини покеру

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти