Людмила Кіченок відкриє матч Кубка Федерації протистоянням з першою ракеткою Австралії

9 лютого 2018, 12:28

Відбулося жеребкування поєдинку Другої Світової групи

Відбулося жеребкування матчу першого раунду змагань у Другій Світовій групі Кубка Федерації між збірними Австралії та України.

У суботу об 11 ранку за місцевим часом (2 години ночі за київським часом) поєдинок відкриють Ешлі Барті і Людмила Кіченок, потім на корт вийдуть Дарина Гаврилова та Марта Костюк.

У неділю порядок матчів буде наступним (початок також 11:00 за місцевим часом)

Ешлі Барті (Австралія) – Марта Костюк (Україна)

Дар'я Гаврилова (Австралія) – Людмила Кіченок (Україна)

Барті/Дельаква (Австралія) – Н.Кіченок/Лопатецька (Україна)

Шахтар – Динамо: відео голу та огляд українського класико

У другий день капітани обох команд мають права зробити заміни.

Команда, яка виграла матч у квітні поведе боротьбу за місце в Першій Світовій групі, а збірна, що програла, в квітні побореться за виживання у Другій Світовій.

Цікаво, що в 2017 році збірні України та Австралії також зустрічалися в рамках Кубка Федерації. У Харкові українські тенісистки обіграли суперниць з Зеленого континенту.

Нагадаємо, що лідер українського тенісу Еліна Світоліна ще в минулому році заявила, що пропустить лютневий матч збірної України з Австралією. Тенісистка хоче краще підготуватися до більш важливих турнірів. Тим більше, що Еліна отримала пошкодження на Відкритому чемпіонаті Австралії.