Еліна Світоліна обіграла Кароліну Мухову і вийшла до півфіналу великого турніру

14 лютого 2019, 18:12

Українська тенісистка в першому турнірі після травми дійшла вже до стадії 1/2 фіналу

Українська тенісистка Еліна Світоліна вийшла до півфіналу турніру WTA Premier з призовим фондом понад 900 тисяч доларів Qatar Total Open в Досі, Катар. У чвертьфінальному матчі українка, посіяна під четвертим номером, за 1 годину 23 хвилини обіграла Кароліну Мухову з Чехії з рахунком 6:4, 6:2.

Це перший півфінал Світоліної нинішнього сезону. Змагання в Досі стали третім турніром нинішнього року, в якому бере участь українка. Раніше Еліна програла в другому раунді Брісбена і чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Австралії.

Наступна суперниця першої ракетки України визначиться в матчі між лідером посіву румункою Симоною Халеп і Юлією Гергес з Німеччини.

Нагадаємо, Світоліна отримала від організаторів турніру Wild Card і стартувала в основній сітці з другого раунду.

Раніше ми писали, що Світоліна повернулася на корт після травми і перемогла 22-гу ракетку світу.

"Вигнати зі збірної України!" Маліновський розлютив фоловерів, відсвяткувавши день народження з росіянином
Маліновський з Коваленком і Міранчуком

Нагадаємо, що Світоліна і її новий бойфренд віддаватимуть дитячій лікарні 100 доларів за кожен ейс. Українська тенісистка розповіла про благодійну акцію на найближчих турнірах.