Українка Марина Черняк поступилася в бронзовому фіналі ЧС з дзюдо

24 серпня 2015, 18:20

У Казахстані стартувало світову першість з дзюдо

Українська дзюдоїстка Марина Черняк не змогла завоювати медаль у перший день Чемпіонату світу 2015 року з дзюдо в Астані, Казахстан, повідомляє wrestlingua.com.

Марина, виступаюча у вазі до 48кг, вдало стартувала, перемігши на старті кубинку Местре Альварес і казахшку Олександру Подрядову, але у фіналі пулу програла майбутній срібній медалістці, японці Асами Харуне. Далі, у втішних зустрічах знову здобула перемогу над румункою Монікою Унгуряну.

А в бронзовому фіналі поступилася кореянці Бо Кьонг Джонг, таким чином Марина Черняк закінчила виступ на Чемпіонаті світу в Астані на п'ятому місці.

"Вигнати зі збірної України!" Маліновський розлютив фоловерів, відсвяткувавши день народження з росіянином