Україна завоювала на Паралімпіаді-2018 ще дві нагороди

17 березня 2018, 09:59

"Срібло" виграв Григорій Вовчинський, "бронза" у Максима Ярового

У передостанній день зимових Паралімпійських ігор в Пхенчхані українські спортсмени поповнили медальну скарбничку двома нагородами.

Срібним призером в лижній гонці на 10 кілометрів серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату став Григорій Вовчинський, для якого етапу нагорода стала шостою на Паралімпійських іграх (1-3-2).

Лижник Максим Яровий слідом за перемогою в гонці на 15 кілометрів став бронзовим призером на дистанції 7,5 км серед сидячих спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

У медальному заліку Паралімпійських ігор у збірній України тепер 21 нагорода – 6 золотих, 7 срібних і 8 бронзових.

Нагадаємо, що
на Паралімпіаду-2018 приїхала рекордна кількість спортсменів – 670. УПхенчханівпершевиступлятьспортсменизКНДР,ГрузіїіТаджикистану.Паралімпіада-2018 пройдевПхенчханіз9по 18березня.НаІграхбудутьрозіграні80комплектівнагородвшестивидахспорту.

Раніше ми писали, що українцям офіційно заборонили брати участь у змаганнях в Росії.