Україна поступилася Данії у стартовому поєдинку Євро-2014 з гандболу

7 грудня 2014, 23:29

Попереду у наших дівчат ще матчі проти Норвегії та Румунії

У стартовому поєдинку групового етапу Чемпіонату Європи, підопічні Леоніда Ратнера були биті родоначальниками гандболу – збірною Данії.

Наші дівчата провели непоганий перший тайм з грізними суперницями, поступившись триразовим чемпіонкам континентальної першості лише 3 м'ячі.

Другий тайм вийшов складним, українки вже на стартових хвилинах зловили 3 сухих голи. Надалі, рівень і підготовка команд позначилася. У підсумку Данія відсвяткувала досить впевнену перемогу – 32:23 (14:11, 18:12).

"Шахтар" і "Динамо" йдуть далі! Результати 1/16 Ліги Європи

Крім сьогоднішнього поєдинку, збірна України зіграє в Дебрецені ще два матчі: з Норвегією (9 грудня) та Румунією (11 грудня).