П'ять українських біатлоністок увійшли в топ-20 за підсумками спринту

7 лютого 2015, 15:08

Валя Семеренко потрапила на квіткову церемонію

Чудовий спринт провели сьогодні українські дівчата на сьомому етапі Кубка світу в Нове-Місце! Відразу п'ять українок, допустивши на всіх лише три промахи, увійшли в топ-20! Досі лише тричі в історії виступу нашої збірної на етапах Кубка світу вдавався такий блискучий командний результат! Одного разу це було в минулому сезоні в Ансі, а до цього – в попередньому золотом періоді українського біатлону, коли команду вели за собою Олена Зубрилова та Олена Петрова.

Але один із сьогоднішніх промахів українських спортсменок, на жаль, коштував Валі Семеренко місця на подіумі, а можливо і перемоги. Дев'ять пострілів лідер української збірної відправила точно в ціль, а на останньому допустила образливий збій і в підсумку фінішувала шостою з 29-секундним відставанням від переможниці.

Ірина Варвинець і Ольга Абрамова фінішували з інтервалом 0,2 секунди один від одного, і їх 13-те і 15-те місця стали найкращим особистим досягненням дівчат у гонках Кубка світу! У Варвинець 5-тий час по швидкострільності в гонці! Високі 17-те і 18-те місця показали сьогодні Наталія Бурдига і Юлія Джима. Причому, Абрамова і Бурдига порадували сьогодні ідеальною стріляниною!

Ще одна наша спортсменка, Яна Бондар, блиснула високою швидкістю, ставши найшвидшою в українській команді: хід Яни – восьмий серед всіх учасниць спринту, у Валі Семеренко – 10-та швидкість. Але Яні не вдався перший вогневий рубіж, на якому вона допустила три промахи. І навіть відігравши 11 позицій на останньому колі, Бондар трохи не вистачило до залікової зони: 42-я позиція на фініші.

А по-справжньому тріумфальним видався спринт для збірної Німеччини. Лаура Далмайер і Франциска Хільдебранд, вразивши точно всі мішені, оформили німецький дубль в гонці! Причому Далмайер відіграла на останньому колі 16 секунд у подруги по команді і випередила Хільдебранд всього на секунду! Але Франциска все одно була щаслива: цей подіум став для неї першим в кар'єрі! Що вже говорити про Лаурі, що піднялася на п'єдестал пошани вдруге і завоювала свою першу перемогу! Третє місце на радість переповненим трибунам завоювала Вероніка Віткова.

Шахтар – Динамо: відео голу та огляд українського класико

Загальну увагу було також прикута до протистояння лідерів сезону. Кайса Макаряйнен допустила три помилки у стрільбі і тим самим самоусунулася від боротьби за перемогу в гонці, хоча і фінішувала на високому сьомому місці. А ось Дарина Домрачева стала четвертою та ще більше наблизилася до суперниці в загальному заліку Кубка світу – зараз між ними всього 33 очки на користь фінської біатлоністки. І завтра дуель продовжиться, оскільки в гонку переслідування білоруска піде всього на 8 секунд раніше. Валя Семеренко зберігає третю позицію в загальному заліку, випереджаючи Вероніка Віткова на 25 пунктів, а Франциску Хільдебранд – на 43.