9 січня, 20:21

Олег Люлька Олег Люлька

Ярослава Магучіх у Києві повторила національний рекорд для змагань у приміщенні

Поки більшість доїдає олів'є, одна з найкрасивіших українських спортсменок Ярослава Магучіх уже феєрить у секторі!

У Києві відбулися змагання зі стрибків у висоту в межах турніру "Різдвяні старти". 19-річна Магучіх з Дніпра виграла їх з найкращим результатом цього року в світовій легкій атлетиці – 2,02 м, повторивши рекорд України у приміщенні.

Друге місце посіла торішня чемпіонка змагань Юлія Левченко, яка взяла висоту 1,95 м. Третьою стала Ірина Геращенко, якій підкорилися 192 см.

Ярослава Магучіх / Фото: Reuters

Нагадаємо, в 2019 році Ярослава Магучіх завоювала срібну медаль чемпіонату світу серед дорослих в Катарі, підкоривши висоту 2,04 метра і встановивши два юніорських рекорди світу. При цьому вона стала наймолодшою в історії призеркою дорослих чемпіонатів світу.