Кенійці повернули собі "золото" на марафонській дистанції через шість років

6 серпня 2017, 15:43

Кенійський бігун Джеффрі Кіруї виграв марафон на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні

КенійськийбігунДжеффріКіруї вигравмарафонначемпіонатісвіту злегкоїатлетики,якийпроходитьвЛондоні.

У неділюкенієцьпробіг дистанціюза 2 години8хвилин27секунд,ставшип'ятимвісторіїпредставникомКенії,якийперемігнамарафонськійдистанціїначемпіонатахсвіту.Кіруїфінішувавна самоті,відірвавшисьвіднайближчогопереслідувачамайженапівторихвилини
.

Останнімкенійцем,що перемагаввмарафоні,бувАбель Кіруїв2011 році.НадвохнаступнихЧСмарафоністизКеніївмедаліне потрапили.
"Срібло"завоювавТаміратТола(2 години9хвилин49секунд)зЕфіопії."Бронза"убігуназТанзаніїАльфонсаФеліксаСімбу(2 години9хвилин51секунда).

ЧемпіонатсвітувЛондонізавершиться13 серпня.

Нагадаємо,щовсуботуначемпіонатісвіту злегкоїатлетикипройшовостанній в кар'єрі забіг легендарного спринтера Усейна Болта. Володаррекордівнадистанціях100і200метрівпосів третємісцеізаявив,щоне змінитьсвоє рішення завершити кар'єру.