![Анна Софія Пузанова замінила свою маму на Іграх нескорених](https://cdn.segodnya.ua/i/image_728x410/media/image/625/ea8/213/625ea8213d005.png.webp)
У нідерландській Гаазі проходять Ігри нескорених – змагання для ветеранів та нинішніх військовослужбовців.
У змаганнях зі стрільби з лука бронзову медаль здобула 18-річна дебютантка Анна Софія Пузанова, повідомляє Суспільне.Спорт. У "бронзовому фіналі" вона перемогла спортсменку із Франції.
Анна Софія не мала виступати на Іграх нескорених, але була допущена до змагань замість своєї матері Юлії Паєвської – "Тайри". Під час Ігор непокорених Пузанова зустрілася з принцом Гаррі – засновником турніру, та розповіла про ситуацію з мамою, яка потрапила в полон до рашистів у Маріуполі.
"Мою маму взяли в полон російські військові біля Маріуполя 16 березня, більш ніж місяць тому. Тепер вона, мабуть, у Росії.
Якщо чесно, я не знаю, де вона конкретно, тому що у нас немає зв'язку з нею. Я справді сумую за нею", – цитує Анну Софію Sky News.
Юлія Паєвська – "Тайра" мала бути єдиною представницею збірної України на Іграх нескорених. Вона планувала виступати у змаганнях зі стрільби з лука та пауерліфтингу.
Раніше ми повідомляли, що першого дня Ігор нескорених золоту медаль для України виборов Родіон Сітдіков. У 2014-2015 роках він брав участь у боях під Попасною, Кримським та Бахмутом.
![Родіон Сітдіков, Артем Лукашук та Іван Герецун принесли перші медалі збірної України Родіон Сітдіков, Артем Лукашук та Іван Герецун принесли перші медалі збірної України](https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/625/c40/e73/625c40e73f032.png.webp)