Американка побила 16-річний світовий рекорд російської спортсменки

29 липня 2019, 11:11

Далайла Мухаммад позбавила російську спортсменку світового рекорду

Американка Далайла Мухаммад встановила світовий рекорд в бігу на 400 метрів з бар'єрами на чемпіонаті США. Про це повідомляється на сайті Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF). Спортсменка подолала дистанцію за 52,20 секунди.

Таким чином, Мухаммад побила досягнення російської бігунки Юлії Печонкіної, яка в серпні 2003 року на чемпіонаті Росії пробігла за 52,34 секунди.

"Тренер постійно говорив, що рекорд близький. Мені потрібно було тільки вірити і рухатися до нього. Я так сильно цього хотіла, я знала, що мені потрібно просто вийти і показати себе", – розповіла Мухаммад після забігу.

2016 року американка виграла олімпійське "золото" на тій же дистанції. 29-річна спортсменка також завойовувала два "срібла" чемпіонатів світу.

Шахтар – Динамо: відео голу та огляд українського класико

До речі, на чемпіонаті США з легкої атлетики Сем Кендрікс побив національний рекорд у стрибках з жердиною, показавши результат 6,06 м. Сем Кендрікс встановив національний рекорд і став другим атлетом в світі після Сергія Бубки.

Також ми писали, що в легкій атлетиці побили 23-річний рекорд. Голландська спортсменка Сіфа Хассан перевершила рекорд планети в бігу на одну милю (1609 м), що належав росіянці Світлані Мастерковій.