Медальний залік Олімпіади-2018 після п'ятого дня

15 лютого 2018, 07:03

Таблиця медалей Олімпіади в Пхенчхані після змагань 14 лютого

У Пхенчхані завершився п'ятий змагальний день на зимових Олімпійських іграх. Сьогодні були розіграні чотири комплекти нагород – у сноуборді (чоловіка, хафпайп), лижному двоборстві, ковзанярському спорті (жінки, 1000 м) і санному спорті (чоловіка, пари).

Через сильний вітер в Пхенчхані організаторам довелося перенести на п'ятницю змагання гірськолижниць і на четвер біатлонну гонку.

У хафпайпі у чоловіків "золото" завоював американець Шон Уайт, який став триразовим олімпійським чемпіоном! Взагалі, американці домінують в сноуборді на Олімпіаді-2018 – вони виграли всі чотири дисципліни, який на даний момент завершені.

Німець Ерік Френцель став дворазовим олімпійським чемпіоном в лижному двоєборстві. Українець Віктор Пасічник фінішував на 30-му місці.

Український штангіст "порвав" усіх у Москві

У змаганнях двійок в санному спорті перемогу здобули німці Тобіас Вендль і Тобіас Арльт, які стали триразовими олімпійськими чемпіонами. Українська двійка Оболончик/Захарків посіла постаннє, 20-те місце.

Лідерство в медальному заліку продовжує утримувати Німеччина – сім золотих медалей, два "срібла" і три "бронзи". Друге місце у Нідерландів, третє – у США. Збірна України поки медалей не завоювала, наш кращий результат – 14-е місце Віти Семеренко в спринті.