14 червня 16:00 Відео
Шотландія 0
Чехія 2
14 червня 90+2’
Польща 1
Словаччина 2
14 червня 22:00
Іспанія --
Швеція --
15 червня 19:00
Угорщина --
Португалія --
15 червня 22:00
Франція --
Німеччина --
16 червня 16:00
Фінляндія --
Росія --
16 червня 19:00
Турція --
Уельс --
16 червня 22:00
Італія --
Швейцарія --
17 червня 16:00
Україна --
Північна Македонія --
17 червня 19:00
Данія --
Бельгія --
17 червня 22:00
Нідерланди --
Австрія --
18 червня 16:00
Швеція --
Словаччина --
18 червня 19:00
Хорватія --
Чехія --
18 червня 22:00
Англія --
Шотландія --
19 червня 16:00
Угорщина --
Франція --
19 червня 19:00
Португалія --
Німеччина --
19 червня 22:00
Іспанія --
Польща --
20 червня 19:00
Італія --
Уельс --
20 червня 19:00
Швейцарія --
Турція --
21 червня 19:00
Північна Македонія --
Нідерланди --
21 червня 19:00
Україна --
Австрія --
21 червня 22:00
Фінляндія --
Бельгія --
21 червня 22:00
Росія --
Данія --
22 червня 22:00
Хорватія --
Шотландія --
22 червня 22:00
Чехія --
Англія --
23 червня 19:00
Швеція --
Польща --
23 червня 19:00
Словаччина --
Іспанія --
23 червня 22:00
Португалія --
Франція --
23 червня 22:00
Німеччина --
Угорщина --

Список всіх боїв в "Дубовому місті" – хто поб'ється на шоу UFC

Представляємо всіх учасників шоу змішаних єдиноборств в американському місті Ролі
Головний бій UFC Fight Night 166
Головний бій UFC Fight Night 166 / Фото: Instagram

Сьогодні в американському містечку Ролі, який називають "Дубовим містом" через розташовані навколо ліси, відбудеться великий вечір боїв у змішаних єдиноборствах. Шоу почнеться о 03:00 ночі неділі за київським часом, а трансляція UFC Fight Night 166 буде доступна на каналі Setanta Sports Ukraine.

Список боїв UFC Fight Night 166

Кертіс Блейдс (США, 12-2) – Джуніор Дос Сантос (Бразилія, 21-6)

Рафаель Дос Аньос (Бразилія, 30-12) – Майкл Кьєса (США, 16-4)

Алекс Перес (США, 22-5) – Джордан Еспіноза (США, 14-6)

Анджела Хілл (США, 10-7) – Ханна Сайферс (США, 10-3)

Джамахал Хілл (США, 6-0) – Дарко Стошіч (Сербія, 13-3)

Бевон Льюїс (США, 6-2) – Декван Таунсенд (США, 21-9)

Арнольд Аллен (Англія, 15-1) – Нік Ленц (США, 30-10)

Люсі Пуділова (Чехія, 8-5) – Жустін Кіш (США, 6-2)

Монтель Джексон (США, 8-1) – Феліпе Діас Коларес (Бразилія, 9-1)

Сара Макманн (США, 11-5) – Ліна Лансберг (Швеція, 10-4)

Тоні Гравель (США, 19-5) – Бретт Джонс (Уельс, 15-2)

Нейт Ландвер (США, 13-2) – Мітчелл Бернс (Бразилія, 9-2)

Читайте також: Календар боїв MMA розклад і результати всіх великих турнірів

Дивіться коротке відео, як тренується одна з найпривабливіших дівчат – бійців MMA Пейдж Ванзант:

Пейдж Ванзант – тренування зірки UFC Відео: Instagram

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
segodnya.ua в telegram-каналi segodnya.ua на Google News
Більше новин
Реклама
дівчата Євро
Опитування
Favbet стрим
Плейлист збірної
Favbet стрим
Дівчата покеру
PokerMatch

Сара
Шафак

Фінляндія
Міс Фінляндія-2012
Опитування
Таблиці Євро-2020

Група

A
B
C
D
E
F
#
Команда
І
Г
О
1
1
3:0
3
2
1
1:1
1
4
1
0:3
0
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
3
1
0:1
0
4
1
0:3
0
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
1
1
2:0
3
2
1
1:0
3
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
3
0
0:0
0
4
0
0:0
0
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
Показати бiльше
Всі таблиці Євро
Понеділок, 14 червня
Дивись на:
Вівторок, 15 червня
Дивись на:
Середа, 16 червня
Дивись на:
Дивитись всі матчі

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти