Новини Ліги чемпіонів 2020/21

"Зальцбург" забив три голи "Ліверпулю" і програв: огляд матчу Ліги чемпіонів

3 жовтня 2019, 00:25

Голи та найкращі моменти матчу другого туру групового етапу

Англійський "Ліверпуль" в матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів на своєму полі обіграв австрійський "Зальцбург". У першому таймі мерсісайдці вели в рахунку в три м'ячі і здавалося можуть здійснити з "Зальцбургом" те, що вони зробив з "Генком" у попередньому матчі. Але ще до перерви гості один гол відіграли, а після перерви, хоч і пропустили ще один м'яч, забили двічі, змусивши понервувати діючих переможця ЛЧ.

"Ліверпуль" – "Зальцбург" – 4:3
Голи: Мане (9), Робертсон (25), Салах (36, 69) – Хі Чхан (39), Мінаміно (56), Голанд (60)

"Ліверпуль": Адріан, Робертсон, Гомес, ван Дейк, Александер-Арнолд, Вейналдум (Орігі, 64), Фабіньо, Хендерсон (Мілнер, 62), Мане, Фірміно, Салах (Кейта, 90).

"Зальцбург": Станкович, Онгене, Крістенсен, Ульмер, Вебер, Мвепу, Юнузович (Ашімеру, 78), Собослаі (Окугава, 71), Хван Хі Чхан, Дака (Холанд, 56), Мінаміно.

Гімн України не перестає звучати в Москві: ще одна наша важкоатлетка – найкраща в Європі

Результати останніх матчів: П П П П Н

Нагадаємо, вчора "Шахтар" на останніх хвилинах вирвала перемогу у "Аталанти" в Лізі чемпіонів. Переможний гол в компенсований час забив Манор Соломон. Огляд матчу "Аталанта" – "Шахтар" – 1:2 є на нашому сайті.