"Зальцбург" розбив "Локомотив" у Москві і опустив його на останнє місце

1 грудня 2020, 23:35

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Російська команда не виграла жодного матчу в п'яти турах Ліги чемпіонів

У вівторок увечері в російському столиці зустрічалися колективи групи А, які розігрують між собою путівку в плей-офф Ліги Європи. У п'ятому турі австрійському "Зальцбургу" вдалося здобути першу перемогу, розібравшись з московським "Локомотивом" – 3:1. Читайте розклад, трансляції і результати вівторка в Лізі чемпіонів.

У першому колі суперники розійшлися в Австрії нічиєю 2:2, тепер же успіх був на боці "Зальцбурга". Цікаво, що три м'ячі в гостей забили молоді німецькі форварди: 22-річний Мерго Беріша зробив дубль у першому таймі, а 18-річний Карим Адейемі поставив крапку на 81-й хвилині. Правда, за пару хвилин перед його голом Антон Міранчук реалізував пенальті.

Цей успіх дозволив австрійській команді обійти "Локомотив" на одне очко і піднятися на третє місце.

Результати останніх матчів: П П Н Н П

Пережив катастрофу шатла і повернувся в космос через 30 років: неймовірна історія м'яча

Читайте на нашому сайті онлайн "Атлетіко" – "Баварія". В останньому турі 9 грудня австрійський гранд прийме "Атлетіко", а "Локо" поїде в Мюнхен. Дивіться огляд матчу "Локомотив" – "Зальцбург":