Новини Ліги чемпіонів 2020/21

Яремчук отримав травму в матчі з "Динамо" в Лізі чемпіонів і був терміново замінений

23 вересня, 23:38

Олена Павлова Олена Павлова

Український форвард поточного року вже пропускав декілька місяців через пошкодження

Нападник бельгійського "Гента" і збірної України Роман Яремчук отримав травму в кваліфікації Ліги чемпіонів проти київського "Динамо". У першому матчі раунду плей-оф форвард відіграв всього лише половину першого тайму і змушений був залишити поле.

Найприкріше для Яремчука, що він травмувався на рівному місці – без контакту з іншими гравцями на полі. На 25-й хвилині Романа замінив Тім Кляйндінст, який і зрівняв рахунок в матчі під завісу першого тайму – 1:1.

Про подробиці пошкодження українця стане відомо пізніше. Але варто нагадати, що на початку року через травму ахіллового сухожилля Яремчук пропустив кілька місяців.

Роман Яремчук

Роман Яремчук / Фото: Reuters

Ломаченко вилетів з трійки кращих боксерів в історії України

Поєдинок у відповідь в парі "Динамо" – "Гент" відбудеться через тиждень, 29 вересня, в Києві на полі НСК "Олімпійський". Раніше ми також розповідали, як "Динамо" раніше грало з бельгійськими клубами. І статистика не на користь киян. Але з "Гентом" столичний колектив перетинався 10 років тому і тоді двічі обіграв свого суперника.

Також повідомлялося, що "Динамо" дорожче і молодше "Гента", а у бельгійців більше легіонерів.

Дивіться, що раніше розповідав Яремчук про відновлення після травми і перехід до ТОП-чемпіонату