Новини Ліги чемпіонів 2020/21

Російський клуб став жертвою суперкамбека "Севільї": відео голів та огляд матчу

5 листопада 2020, 09:24

Олег Люлька Олег Люлька

Іспанці в меншості здобули перемогу в поєдинку Ліги чемпіонів з "Краснодаром", по ходу якого "горіли" з рахунком 0:2

Чинний переможець Ліги Європи, "Севілья", зробив неймовірний камбек в домашньому матчі третього туру Ліги чемпіонів проти "Краснодара". Поступаючись по ходу першого тайму 0:2 і залишившись вдесятьох через вилучення свого футболіста Наваса, іспанський клуб зумів виграти у росіян 3:2.

Героєм матчу став марокканський форвард "Севільї" Юссеф Ен-Несірі, який, після виходу на заміну на 60-й хвилині, забив два м'ячі у ворота "Краснодара".

"Реалізація була неймовірною, тут не посперечаєшся. Я щасливий, що відзначився двічі. Це був фантастичний камбек", – наводить слова Ен-Несірі офіційний сайт УЄФА

Огляд матчу "Севілья" – "Краснодар" (3:2)

Результати останніх матчів: П П П П П

Нагадаємо, в середу святкував перемогу в Лізі чемпіонів і інший іспанський клуб: на жаль для України, "Барселона" обіграла "Динамо" 2:1.