Мілевський і Хачеріді допомогли "Динамо" пройти далі в Лізі чемпіонів

26 серпня 2020, 23:38

Олександр Трикіша Олександр Трикіша

Клуб з Бреста пробився в третій кваліфікаційний раунд головного єврокубка

Брестське "Динамо" обіграло "Сараєво" з Боснії з рахунком 2:1 у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. У стартовому складі чемпіона Білорусі вийшли двоє українців – Євген Хачеріді і Артем Мілевський. Всі результати другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Рахунок в матчі був відкритий вже на третій хвилині, коли Михайло Гордійчук відгукнувся на передачу з флангу і в один дотик пробив по воротах. М'яч рикошетом від захисника залетів у сітку воріт.

Ще до перерви Андрій Докановіч зрівняв рахунок, пробивши з меж штрафного після того, як його партнер опинився на газоні в боротьбі з захисниками. Але на початку другого тайму Абдулай Діалло знову вивів білорусів вперед – він замкнув навіс партнера з флангу.

Додамо, що Мілевський відіграв 86 хвилин і був замінений на Бикова, а Хачеріді відіграв весь поєдинок, але наш футболіст не був би собою, якби не відхопив непотрібне попередження. Незадовго до фінального свистка українець заробив жовту картку за неспортивну поведінку.

Усі результати 25-го туру чемпіонату України з футболу
"Шахтар" - "Минай", Алан Патрік и Нурієв

Раніше ми писали, що Мілевський розповів, чому не святкував перемогу своєї білоруської команди в Лізі чемпіонів. Брестське "Динамо" на тлі протестів в Білорусі розгромило "Астану" на попередньому етапі.

Раніше ми писали, що визначилися потенційні суперники "Динамо" в кваліфікації Ліги чемпіонів. Жеребкування третього кваліфікаційного раунду відбудеться 31 серпня.