У фіналі плей-офф НХЛ зіграють "Піттсбург" і "Нешвілл"

26 травня 2017, 11:04

"Піттсбург" здолав "Оттаву" і вийшов у фінал Кубка Стенлі, де зіграє з "Нешвіллом"

Хокеїсти "Піттсбург Пінгвінз" у другому овертаймі обіграли "Оттаву Сенаторз" в сьомому матчі і стали другими фіналістами плей-офф НХЛ.

Зустріч, що відбулася в четвер у Піттсбурзі, завершилася перемогою господарів – 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0). У складі переможців дубль оформив Кріс Куніц (30-та і 86-та хвилини), ще одну шайбу закинув Джастін Шульц (52). У гостей відзначилися Марк Стоун (31) і Райан Дзінгел (55).

Рахунок в серії до чотирьох перемог став 4-3 на користь "Пінгвінз". У фіналі "Піттсбург" зіграє з "Нешвілл", який раніше за підсумками шести матчів виявився сильнішим за "Анахайм".