Збірна України програла Польщі на чемпіонаті світу з хокею

23 квітня 2017, 22:52

Кінзерський Едуард Кінзерський Едуард

Наша команда пропустила вирішальну шайбу в третьому періоді

У другому турі домашнього чемпіонату світу з хокею в дивізіоні 1А збірна України поступилася Польщі – 1:2.

У фан-зоні перед матчем з поляками звернула на себе увагу значна низка угорських вболівальників. Як виявилося, черга з хлопців у червоно-біло-зелених светрах вишикувалася не за пивом або здобою, а до дівчини-аніматора, яка малювала українські прапорці на щоках. Причому, для угорців підставляти обличчя під пензлик виявилося не просто розвагою. Вони прийшли на хокей, вболівати за ... Україну. "Це вчора ми були суперниками, а сьогодні – друзі", – з усмішкою говорили вони, братаючись з нашими фанами (не обійшлося, звичайно, і без брудершафтів). А прямуючи до Палацу спорту і ті, й інші дружно скандували: "Україна! Україна!". Те ж саме було і під час матчу. Острівець угорських вболівальників на трибунах майже не замовкав. "Червоно-біло-зелені" фани дуділи в трубки, скандували майже без акценту "Шайбу! Шайбу!" – загалом, вболівали за наших по-справжньому, а не просто відбували номер.

Польські уболівальники, яких було близько двох десятків, про свою присутність взагалі не нагадували весь перший період. Лише за 4 секунди (!) до перерви, коли поляки в більшості відкрили рахунок, фани "червоно-білих" відвели душу.

У холі Палацу спорту немає недоліку в точках громадського харчування. На одній із них увагу привернула саморобна табличка з написом польською "Краще пиво". "Це наше з сестрою ноу-хау, – розповів мені продавець Антон. – Вирішили на кожен матч писати такі таблички мовою однієї з граючих команд. І знаєте, наша задумка людям сподобалася. Від угорців узагалі немає відбою. Їх, по-перше, приїхало найбільше. А по-друге, ціна – 27 гривень за півлітровий стакан, а це менше 1 євро – для них просто смішна. Ось тепер намагаємося написати "краще пиво" на корейському. Поки не виходить. Але нічого, до кінця чемпіонату час ще є".

На Олімпійських іграх Росію будуть називати словом з трьох букв

На українську вулицю свято прийшло лише на передостанній хвилині другого періоду, коли Роман Благой зрівняв рахунок. Зал вибухнув і майже до перерви скандував "Україна, вперед!". До речі, зал був майже без порожніх місць. Можливо, перекупники трохи зменшили свої апетити.

На жаль, третій період виявився за поляками. В контратаці Капіца точним кидком приніс перемогу Польщі.