Плей-офф НХЛ: "Вашингтон" вийшов вперед у серії з "Піттсбургом"

29 квітня 2016, 11:49

Ті Джей Оші оформив хет-трик у ворота "Піттсбурга", а його команда повела в серії 1:0

Хокеїсти "Вашингтона" вийшли вперед у серії другого раунду плей-офф НХЛ з "Піттсбургом" завдяки результативній грі Ті Джея Оші.

Перший матч серії до чотирьох перемог, що пройшов у четвер у Вашингтоні, завершився в овертаймі з рахунком 4:3 (1:0, 1:2, 1:1, 1:0) на користь господарів. Оші оформив хет-трик, закинувши в тому числі вирішальну шайбу (33-я, 44-а, 70-а хвилини). Також у "Кепіталз" відзначився Андре Бураковський (11-а хвилина). У "Піттсбурга" голами відзначилися Бен Лавджой (31), Євген Малкін (32) і Нік Боніно (49).