ХК "Донбас" обіграв "Дженералз" на старті нового сезону

9 вересня 2016, 20:58

Донецький клуб закинув суперникам чотири шайби

У Дружківці відбувся перший офіційний матч українського хокейного сезону, в якому "Донбас" приймав "Дженералз".

Грі передувала урочиста церемонія відкриття з живим виконанням державного гімну Дружківським духовим оркестром. Вітальне слово командам, а також символічне перше вкидання сезону зробив виконавчий директор УХЛ Сергій Варламов, якого гучними оваціями зустрів переповнений "Альтаїр".

Тиск трибун вплинув і на саму гру. Окрилений підтримкою фанатів "Донбас" частіше загрожував воротам суперника, а гості з перших хвилин почали помітно нервувати, що виливалося в часті видалення. У першому періоді "Дженералз" отримали 10 хвилин штрафу, але відіграти їх все без втрат гостям не вдалося. На 5-й хвилині матчу більшість реалізував Сергій Бабинець, а ще через 7 хвилин, голом в нерівних складах відзначився Віктор Захаров.

У другому періоді картина гри не змінилася, і "Донбас" знову зміг скористатися помилкою суперника. Денис Петрухно перевірив голкіпера гостей на пильність, той відбив шайбу перед собою, а першим на добивання встиг Володимир Горище. 3: 0, і у команди Вадима Шахрайчука "скипіла кров". Відомий своїм запальним характером Андрій Татаренко зійшовся в кулачному бою з Павлом Тараном. Ця бійка була спробою киян якось переломити хід програшного для них матчу, але гол Олега Шафаренко остаточно зняв усі питання про переможця цього вечора.

"Шахтар" і "Динамо" йдуть далі! Результати 1/16 Ліги Європи

Заключний період "Донбас" також провів з позиції сили, проте збільшити свою перевагу вже не зміг. Величезний внесок у підсумкову перемогу донеччан вніс голкіпер Євген Царегородцев, який раз по раз рятував свої ворота, навіть при грі в меншості 3х5. Таким чином, діючий чемпіон України по-чемпіонськи почав новий сезон.

Донбас – Дженералз – 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)

1: 0 Бабинець (Дем'янюк), 04: 35-бол, 2: 0 Захаров (Толстушко), 11: 20-бол, 3: 0 Горище (Петрухно), 26: 48-бол, 4: 0 Шафаренко (Нікіфоров), 36:17.