Бійка й перший нокаут у чемпіонаті України з хокею – підсумки київського дербі

10 листопада, 11:12

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

"Сокіл" обіграв "Крижаних вовків", а в кулачному бою українець уклав росіянина

Поступово набирає хід чемпіонат країни з хокею. Вчора відбулося перше в історії столичне дербі між відродженим "Соколом" і "Крижаними вовками". Поєдинок прикрасили не тільки голи, а й кулачний бій. Нагадаємо, на старті сезону "Сокіл" обіграв "Маріуполь" в битві дебютантів УХЛ.

У напруженій грі в третьому періоді за рахунку 3:3 сталася бійка суперників. Російський нападник "Сокола" Олександр Павленко спробував заступитися за партнера Ярослава Панченка, який потрапив під силовий прийом. Однак зазнав невдачі. Потужний захисник "Вовків" Кирило Фроленко (зріст – 198 см, вага – 104 кг) швидко послав суперника в нокаут, а потім спробував нанести ще кілька ударів, що було явно зайвим.

Сама ж зустріч після трьох періодів перейшла в овертайм. І в додатковий час перемогу вирвав "Сокіл" – 5:4. Дивіться огляд матчу.

Цей успіх дозволив "Соколу" зміцнитися на третьому місці. А "Крижані вовки" залишаються останніми, але набрали перше очко в сезоні.

"Марадона танцює соло, інші – кордебалет": топові пісні про легенду футболу

Нещодавно УХЛ провела презентацію ювілейного сезону, тепер у чемпіонаті грають вісім команд.