"Донбас" розгромив "Витязь", поступаючись по ходу матчу 0: 2

19 грудня 2015, 19:34

Харківський клуб зумів стати першим, кому вдалося закинути донеччанам дві шайби у дебюті гри

У Дружківцівідбувся перший матч11-го туручемпіонату України, вякому донецький"Донбас"приймав харківський"Витязь".

Вперше впоточній першостікраїнипідопічні АнатоліяСтепанищевапочали матчздвохпропущених шайб:на четвертійхвилині поєдинкубільшістьреалізувавОлександрЯнченко, ана дев'ятійРоманКривдакидкомз дальньої дистанціїпробивЄвгенаЦарегородцева.

Незважаючи на такий"холоднийдуш"від командигостей,трибуни "Альтаїра"продовжилигнатисвоїх улюбленціввперед, ідонеччанамтакивдалося відігратисядо кінцяперіоду.ПершушайбувідігравСергійБабинець,якийрезультативнозавершивтехнічнийрейдВіктораЗахарова,авідновив статус-квоВолодимирЧердак, який вразив ворота"Витязя"кидкомв падінні.

У другому періоді"донбасівці"накрутили темпгри,моменти біля ворітВладиславаВязововастали виникатиіз завидною регулярністю, а гостіпри цьомупочаличастопорушувати правила, отримуючидвохвилинніштрафи.Втім,оборона гостейз гідністювитрималанатискдонеччан.ЛишеВікторЗахаровзміг відправитишайбуворота харків'янпіслячудо-пасуСергіяБабинця.

КомандаВіталія Литвиненкагіднопручаласяаж до серединизаключного періоду, але голВсеволодаТолстушкавід синьої лінії, мабуть,психологічнонадломив"Витязь".Після цього голахарківський клубпропустивще п'ятьшайбпоспіль.

"Донбас" – "Витязь" – 9:2 (2:2, 1:0, 6:0)

Шайби: 0:1 Янченко(Лазаренко),03:48-бол,0:2Кривда(Кривоніс,Сальников),8:34,1:2Бабинець(Буценко,Захаров),12:32,2:2Чердак(Кочетков,Петрухно),15:19-бол,3:2Захаров(Буценко, Бабинець),25:06,4:2Толстушко(Ігнатенко,Захаров),47:18-бол,5:2Бабинець(Таран,Скрипець),49:30-мен,6:2Таран(Кузьмик,Скрипець),49:58,7:2Буценко(Петрухно,Захаров), 52:00, 8:2 Кузьмик (Таран,Скрипець),52:25-бол,9:2Толстушко(Царегородцев),57:49.

Нагадаємо, що завтракоманди зновузустрінутьсяна льодуЛА "Альтаїр".Гра розпочнеться о16:30.