"Донбас" розгромив "Білий Барс" на Кубку Кременчука

13 серпня 2016, 10:04

У другому матчі Відкритого Кубка Кременчука донеччани з різницею в сім шайб взяли верх над білоцерківцями

На відмінувідвчорашньоїзустрічізкриворожанами ("Донбас" – "Кривбасс" – 4:3 Б), донеччанине сталивідкладатисправувдовгийящиківирішилирезультатзустрічівжевпершомуперіоді.

Помилкоюопонентівпрививеденнішайбизі своєїзонирезультативноскориставсяШамільРамазанов.По разувміннякидатипотужноіточновідсиньоїлініїпродемонструвалиПавлоТарантаВолодимирАлексюк.ОлексійВороназамкнувефектнутриходівкуза участюМазураіСвищева,аза22секундидопершої перервивнокауткомандуКостянтина БуценкавідправивВладиславГаврик.

Востанніх двохперіодахномінальнігостіпродовжилизбільшуватиперевагу.У другій20-хвилинцідублівідзначилиТараніВорона,автретьому-крапку поставивВікторЗахаров.

Уникнутипоразки"всуху"білоцерківцямдопомоглиВоронініРужников.Першийасистував,другий-забив.

МанСіті – ПСЖ: відео огляд півфіналу Ліги чемпіонів

"БілийБарс" (БілаЦерква) – "Донбас" – 1:8 (0:5, 0:2, 1:1).