17 вересня 19:30
Десна 1
Рух 0
18 вересня 14:00
Інгулець --
Колос --
18 вересня 17:00
Маріуполь --
Шахтар --
18 вересня 17:00
Дніпро-1 --
Верес --
18 вересня 19:30
Динамо --
Олександрія --
19 вересня 17:00
Ворскла --
Минай --
19 вересня 19:30
Зоря --
Чорноморець --
19 вересня 19:30
Львів --
Металіст 1925 --
25 вересня 00:00
Рух --
Динамо --
25 вересня 00:00
Шахтар --
Верес --
25 вересня 00:00
Дніпро-1 --
Зоря --
25 вересня 00:00
Колос --
Ворскла --
25 вересня 00:00
Десна --
Металіст 1925 --
25 вересня 00:00
Минай --
Львів --
25 вересня 00:00
Олександрія --
Маріуполь --
25 вересня 00:00
Чорноморець --
Інгулець --
22 вересня 21:00
Шахтар --
Динамо --
28 вересня 19:45
Аякс --
Бешикташ --
28 вересня 19:45
Шахтар --
Інтер --
28 вересня 22:00
ПСЖ --
Манчестер Сіті --
28 вересня 22:00
Лейпциг --
Брюгге --
28 вересня 22:00
Порту --
Ліверпуль --
28 вересня 22:00
Мілан --
Атлетіко --
28 вересня 22:00
Боруссія Д --
Спортинг --
28 вересня 22:00
Реал --
Шериф --
29 вересня 19:45
Аталанта --
Янг Бойз --
29 вересня 19:45
Зеніт --
Мальме --
29 вересня 22:00
Баварія --
Динамо --
29 вересня 22:00
Бенфіка --
Барселона --
29 вересня 22:00
Манчестер Юнайтед --
Вільярреал --
29 вересня 22:00
Вольфсбург --
Севілья --
29 вересня 22:00
Зальцбург --
Лілль --
29 вересня 22:00
Ювентус --
Челсі --

Чемпіонат світу з хокею 2019: розклад, результати, таблиці

Чемпіонське звання захищатиме збірна Швеції

З 10 по 26 травня в Словаччині пройде 83-й чемпіонат світу з хокею. Шістнадцять команд розділені на дві групи. Після кругового турніру по чотири найкращих з кожної групи вийдуть до чвертьфіналу. Збірні, які посядуть останнє місце, вилетять в перший дивізіон.

Збірна Канади є найбільш титулованою в світі. "Кленові листки" 26 разів вигравали чемпіонати світу. Рік тому канадці зайняли четверте місце, програвши в матчі за "бронзу" американцям. А чемпіоном світу-2018 стала збірна Швеції, яка обіграла по булітах Швейцарію.

Розклад групового етапу

Група A. 10.05.2019. 17:15. Фінляндія – Канада – 3: 1 (1: 1, 0: 0, 2: 0)
Група B. 10.05.2019. 17:15. Росія – Норвегія – 5: 2 (2: 0, 2: 0, 1: 2)
Група A. 10.05.2019. 21:15. США – Словаччина – 1: 4 (1: 1, 0: 2, 0: 1)
Група B. 10.05.2019. 21:15. Чехія – Швеція – 5: 2 (1: 0, 1: 2, 3: 0)

Група A. 11.05.2019. 13:15. Данія – Франція – 5: 4 Б (2: 1, 1: 3, 1: 0, 0: 0, 1: 0)
Група B. 11.05.2019. 13:15. Швейцарія – Італія – ​​9: 0 (4: 0, 2: 0, 3: 0)
Група A. 11.05.2019. 17:15. Німеччина – Великобританія – 3: 1 (0: 0, 1: 0, 2: 1)
Група B. 11.05.2019. 17:15. Латвія – Австрія – 5: 2 (1: 1, 0: 0, 4: 1)
Група A. 11.05.2019. 21:15. Словаччина – Фінляндія – 2: 4 (1: 2, 1: 0, 0: 2)
Група B. 11.05.2019. 21:15. Норвегія – Чехія – 2: 7 (1: 3, 0: 2, 1: 2)

Група A. 12.05.2019. 13:15. США – Франція – 7: 1 (3: 0, 2: 0, 2: 1)
Група B. 12.05.2019. 13:15. Росія – Австрія – 5: 0 (1: 0, 2: 0, 2: 0)
Група A. 12.05.2019. 17:15. Данія – Німеччина – 1: 2 (0: 0, 0: 2, 1: 0)
Група B. 12.05.2019. 17:15. Італія – ​​Швеція – 0: 8 (0: 1, 0: 1, 0: 6)
Група A. 12.05.2019. 21:15. Великобританія – Канада – 0: 8 (0: 2, 0: 3, 0: 3)
Група B. 12.05.2019. 21:15. Латвія – Швейцарія – 1: 3 (0: 0, 1: 1, 0: 2)

Група A. 13.05.2019. 17:15. США – Фінляндія – 3: 2 (2: 1, 0: 1, 0: 0, 1: 0)
Група B. 13.05.2019. 17:15. Росія – Чехія – 3: 0 (1: 0, 1: 0, 1: 0)

Група A. 13.05.2019. 21:15. Словаччина – Канада

Група B. 13.05.2019. 21:15. Норвегія – Швеція

Група A. 14.05.2019. 17:15. Великобританія – Данія

Група B. 14.05.2019. 17:15. Італія – ​​Латвія

Група A. 14.05.2019. 21:15. Німеччина – Франція

Група B. 14.05.2019. 21:15. Швейцарія – Австрія

Група A. 15.05.2019. 17:15. США – Великобританія

Група B. 15.05.2019. 17:15. Швейцарія – Норвегія

Група A. 15.05.2019. 21:15. Німеччина – Словаччина

Група B. 15.05.2019. 21:15. Росія – Італія

Група A. 16.05.2019. 17:15. Канада – Франція

Група B. 16.05.2019. 17:15. Швеція – Австрія

Група A. 16.05.2019. 21:15. Фінляндія – Данія

Група B. 16.05.2019. 21:15. Чехія – Латвія

Група A. 17.05.2019. 17:15. Франція – Словаччина

Група B. 17.05.2019. 17:15. Австрія – Норвегія

Група A. 17.05.2019. 21:15. Фінляндія – Великобританія

Група B. 17.05.2019. 21:15. Чехія – Італія

Група A. 18.05.2019. 13:15. Данія – США

Група B. 18.05.2019. 13:15. Латвія – Росія

Група A. 18.05.2019. 17:15. Канада – Німеччина

Група B. 18.05.2019. 17:15. Італія – ​​Норвегія

Група A. 18.05.2019. 21:15. Великобританія – Словаччина

Група B. 18.05.2019 21:15. Швеція – Швейцарія

Група A. 19.05.2019. 17:15. Німеччина – США

Група B. 19.05.2019. 17:15. Австрія – Чехія

Група A. 19.05.2019. 21:15. Франція – Фінляндія

Група B. 19.05.2019. 21:15. Швейцарія – Росія

Група A. 20.05.2019. 17:15. Франція – Великобританія

Група B. 20.05.2019. 17:15. Швеція – Латвія

Група A. 20.05.2019. 21:15. Канада – Данія

Група B. 20.05.2019. 21:15. Австрія – Італія

Група A. 21.05.2019. 13:15. Фінляндія – Німеччина

Група B. 21.05.2019. 13:15. Чехія – Швейцарія

Група A. 21.05.2019. 17:15. Словаччина – Данія

Група B. 21.05.2019. 17:15. Норвегія – Латвія

Група A. 21.05.2019. 21:15. Канада – США

Група B. 21.05.2019. 21:15. Швеція – Росія

ГРУПА А

МЗбірнаІВВОПОПШЗШПРШО
1Канада

 Канада

000000000
2

Соединённые Штаты Америки

 США000000000
3

Финляндия

 Фінляндія000000000
4

Германия

 Німеччина000000000
5

Словакия

 Словаччина000000000
6

Дания

 Данія000000000
7

Франция

 Франція000000000
8

Великобритания

 Великобританія000000000

ГРУПА В

МЗбірнаІВВОПОПШЗШПРШО
1

Швеция

 Швеція000000000
2

Россия

 Росія000000000
3

Чехия

 Чехія000000000
4

Швейцария

 Швейцарія000000000
5

Норвегия

 Норвегія000000000
6

Латвия

 Латвія000000000
7

Австрия

 Австрія000000000
8

Италия

 Італія000000000

Нагадаємо, що збірні Казахстану та Білорусі вийшли в топ-дивізіон чемпіонату світу з хокею.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Покер - це спорт!
Новини покеру
Петраков - тренер збірної
Опитування
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
7
22:2
19
2
7
14:4
16
3
8
12:12
16
5
7
12:8
13
6
7
13:7
12
7
7
13:9
11
8
7
8:7
11
9
8
6:10
8
10
7
8:12
7
11
6
5:7
6
14
6
3:12
5
16
7
4:13
2
Показати бiльше
Пʼятниця, 17 вересня

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти