Яскраві кадри "місива" в Хорватії: матч зупинили через потоп

3 вересня 2017, 15:45

Збірні Хорватії і Косово зіграли тільки 27 хвилин, після чого арбітр прийняв рішення перенести матч

Матчсьомоготуругруповогоетапукваліфікаціїчемпіонатусвіту 2018 рокуміжзбірнимиХорватіїтаКосовобувперерваний через погодні умови. АрбітрСтефанЙоганнессонзупинивзустрічна27хвилинічерезсильний дощ,що затопивполестадіону"Максимір"уЗагребі.Рахуноквцей часбув-0:0,агратисталонеможливочерезвеличезну кількістьводинаполі.

Суддяразомзделегатомзустрічііпредставникамизбірнихприйняли рішенняперенестиматчнаіншийдень.Точнудатувідновлення гриФІФАвизначитьіоголоситьпізніше.

Нагадаємо,щовіншомуматчіцієїгрупивідборунаЧС-2018збірна України обіграла команду Туреччини з рахунком 2:0.