Вийшов в чужій в футболці: в Росії заговорили про технічну поразку Бельгії

17 листопада 2019, 11:18

"Диявол" Дедрік Боята почав другий тайм у формі Миши Батшуайі, який був в запасі

Збірна Бельгії, Баята - другий ліворуч у верхньому ряду

Збірна Бельгії, Баята - другий ліворуч у верхньому ряду / Фото: Reuters

Курйозний інцидент стався вчора у відбірковому матчі Євро-2020 в Санкт-Петербурзі, в якому Бельгія повністю переграла збірну Росії 4:1. Захисник "Червоних Дияволів" Дедрік Боята в перерві, мабуть, усіма думками був в грі, і випадково надів чужу футболку.

У поєдинку в Санкт-Петербурзі Боята вийшов в стартовому складі у власній формі, але, повернувшись на поле у другому таймі, гравець "Селтіка" виявився в футболці свого партнера по команді Миши Батшуайі, який в цей момент знаходився на лавці запасних. І лише через десять хвилин після відновлення гри це помітив тренерський штаб збірної Бельгії і маякнув 28-річному захиснику, що треба переодягнутися.

Деякі російські фанати тут же заговорили про технічну поразку для Бельгії. На що інші вболівальники відповідали з сарказмом: "Так, це наш шанс!"

Стан Міхаеля Шумахера не покращиться. Всьому виною нерішучість лікарів у перші години

Раніше ми писали про манікюр форварда "Челсі", який розкрив "секрет" результативності Миши Батшуайі. Бельгійський нападник завдав на свої пальці кажана, смайлик і національний прапор.

Дивіться огляд кваліфікаційного матчу Євро-2020 Росія – Бельгія – 1: 4