Відео голів та огляд матчу Іспанія – Україна в Лізі націй

7 вересня 2020, 08:10

Олександр Трикіша Олександр Трикіша

Українські футболісти потрапили під каток "Фурії Роха"

Напередодні в Мадриді на стадіоні "Ді Стефано" збірна Іспанії приймала команду України в рамках другого туру Ліги націй. Ми проводили онлайн Іспанія – Україна з докладним описом всіх ключових моментів і відео голів.

Рахунок в матчі був відкритий вже на другій хвилині зустрічі, коли Серхіо Рамос реалізував пенальті за фол з боку Сергія Кривцова. Капітан збірної Іспанії пробив в лівий кут, Андрій Пятов до м'яча дотягнувся, але врятувати команду не зумів. Як ми писали раніше, Україна пропустила найшвидший гол під керівництвом Андрія Шевченка.

А під кінець першої півгодини гри Серхіо Рамос оформив дубль. Захисник прибіг до наших воріт на подачу кутового, іспанці стандарт розіграли, а потім пішла висока передача на Рамоса, який переграв на другому поверсі суперника і по високій дузі відправив м'яч у сітку воріт українців. До речі, Серхіо Рамос зробив дубль в матчі за збірну Іспанії вперше з 2005 року.

А через три хвилини господарі поля довели рахунок до розгромного. Автором м'яча став рекордсмен Ліги націй Ансу Фаті. Юний футболіст отримав м'яч на підступах до штрафної, підробив під праву ногу і пробив на техніку в дальній кут, м'яч зрикошетив від штанги і влетів в сітку.

На початку другого тайму Іспанія забила ще один м'яч, але арбітр відмінив взяття воріт через офсайд. А незадовго до кінця зустрічі Ферран Торрес підхопив м'яч після навісу в штрафний майданчик і встановив остаточний рахунок – 4:0 на користь Іспанії.