Україна відігралася у Франції: відео голів та огляд відбіркового матчу ЧС-2022

24 березня, 23:59

Олена Павлова Олена Павлова

Всі найнебезпечніші моменти стартового матчу кваліфікації на "Стад де Франс"

Уже на старті кваліфікації до чемпіонату світу-2022 в Катарі Україні довелося боротися з діючими володарями трофея французами. При порожніх трибунах у Парижі господарі поля відкрили рахунок вже на 19-й хвилині, але команда Шевченка відігралася – 1:1. А на нашому сайті пройшов мультимедійний онлайн Франція – Україназ усіма найцікавішими подробицями.

Треба сказати, що вже на 11-й хвилині просто якимось дивом ворота Бущана не розпечатав Жиру, який не влучив у ворота буквально з трьох метрів.

А ось Грізманн на 19-й хвилині свій момент не упустив. Нападник "Барселони" підібрав м'яч на фланзі, змістився в центр і технічно послал снаряд у дальню "дев'ятку" воріт збірної України. Хоча перед цим Павар перебував в офсайді перед пасом на Антуана і будь на цьому поєдинку VAR, цей гол могли б і не зарахувати. Але – 1:0.

Перший тайм так і завершився мінімальною перевагою Франції, але після перерви Україна зуміла відігратися. На 57-й хвилині Караваєв біля чужої штрафної видряпав м'яч у Мбаппе, віддав передачу на Сидорчука, який пробив по воротах. М'яч зачепив Кімпембе, трохи змінив напрямок і залетів у ворота вже безсилого Льоріса. 1:1

Практично відразу ж довелося потрудитися і Бущану після випаду Комана.

Гімн України не перестає звучати в Москві: ще одна наша важкоатлетка – найкраща в Європі

Але Україна відстояла нічию і навіть створювала моменти, щоб вирвати перемогу на виїзді і повернути боржок за 1:7 восени.

Наступні матчі збірної України:
28 березня
. 21:45. Україна – Фінляндія (Київ)
31 березня. 21:45. Україна – Казахстан (Київ)

Раніше колишній півзахисник збірної України дав прогноз на матч із Францією з Москви.