У боротьбі за "Золоту бутсу" Іммобіле за голами наздогнав Левандовського

27 липня 2020, 00:16

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Італійський форвард "Лаціо" має ще два матчі чемпіонату в запасі

Загострилася боротьба за приз найкращому бомбардирові європейського футбольного сезону 2019/2020. До сьогоднішнього дня лідером залишався польський форвард німецької "Баварії" Роберт Левандовський. У 31 матчі Бундесліги 31-річний нападник забив 34 м'ячі. У неділю ввечері його наздогнав найкращий голеадор італійської Серії А. Дивіться результати 36-го туру чемпіонату Італії і турнірну таблицю.

30-річному капітану римського "Лаціо" Чіро Іммобіле в останньому матчі команди, проти "Верони", вдалося зробити хет-трик. При цьому столичні гості виграли з рахунком 5:1. Примітно, що Чіро забив з гри на 84-й хвилині, а в доданий час до кожного з таймів – з 11-метрової позначки. Ці три голи дозволили Іммобіле наздогнати Левандовського в суперечці за "Золоту бутсу". Однак у лідера атак "Лаціо" є перевага: в чемпіонаті Італії проведуть ще два тури, в яких Чіро постарається забити хоча б разок.

Причому в спину Іммобіле дихає і португалець Кріштіану Роналду. Після першого гола в ворота "Сампдорії" у нього став 31 забитий м'яч в сезоні.

"Вигнати зі збірної України!" Маліновський розлютив фоловерів, відсвяткувавши день народження з росіянином