На цьому тижні в багатьох європейських країнах проходять кубкові турніри. У Бельгії відбулися матчі 1/16 фіналу, в яких голами відзначилися й українські легіонери. Мар'ян Швед допоміг перемогти "Мехелену", а Роман Безус – "Генту". А минулого тижня Швед зробив дубль у матчі "Мехелен" – "Беверен".
Команда трьох українців з Гента розгромила вдома аматорський колектив "Тонгерен" – 5:0. Форвард Роман Яремчук відпочивав, не потрапивши навіть у заявку, захисник Ігор Пластун залишився в запасі. Хавбек Роман Безус теж мав почати матч на лавці запасних, але через травму партнера на вологому поле на розминці вийшов у стартовому складі й забив м'яч на 33-й хвилині. Для 30-річного кандидата в збірну України це перший гол у сезоні!
![](https://cdn.segodnya.ua/images/main/icons-siri.png)
Причому наш співвітчизник вивів команду на поле з капітанською пов'язкою! Також в його активі дві гольові передачі. Дивіться огляд зустрічі.
23-річний Мар'ян Швед продовжив феєрити в складі "Мехелена". Вчора ввечері його гол на 65-й хвилині допоміг команді оформити перемогу над суперником з другого дивізіону "Моленбеком" – 2:0.
Читайте також: ТОП-10 зарплат українських легіонерів.
Згадаймо, як Мар'ян забивав за "Карпати":