13 червня 16:00 Трансляція
Англія --
Хорватія --
13 червня 19:00
Австрія --
Північна Македонія --
13 червня 22:00 Трансляція
Нідерланди --
Україна --
14 червня 16:00
Шотландія --
Чехія --
14 червня 19:00
Польща --
Словаччина --
14 червня 22:00 Україна
Іспанія --
Швеція --
15 червня 19:00
Угорщина --
Португалія --
15 червня 22:00 Україна
Франція --
Німеччина --
16 червня 16:00
Фінляндія --
Росія --
16 червня 19:00 Україна
Турція --
Уельс --
16 червня 22:00 Україна
Італія --
Швейцарія --
17 червня 16:00 Україна
Україна --
Північна Македонія --
17 червня 19:00
Данія --
Бельгія --
17 червня 22:00 Україна
Нідерланди --
Австрія --
18 червня 16:00
Швеція --
Словаччина --
18 червня 19:00
Хорватія --
Чехія --
18 червня 22:00 Україна
Англія --
Шотландія --
19 червня 16:00
Угорщина --
Франція --
19 червня 19:00
Португалія --
Німеччина --
19 червня 22:00 Україна
Іспанія --
Польща --
20 червня 19:00
Італія --
Уельс --
20 червня 19:00 OLL.TV
Швейцарія --
Турція --
21 червня 19:00
Північна Македонія --
Нідерланди --
21 червня 19:00 Україна
Україна --
Австрія --
21 червня 22:00 Україна
Фінляндія --
Бельгія --
21 червня 22:00
Росія --
Данія --
22 червня 22:00
Хорватія --
Шотландія --
22 червня 22:00 Україна
Чехія --
Англія --
23 червня 19:00 OLL.TV
Швеція --
Польща --
23 червня 19:00
Словаччина --
Іспанія --
23 червня 22:00 Україна
Португалія --
Франція --
23 червня 22:00
Німеччина --
Угорщина --

Тренер Македонії назвав склад на матч з Україною

Відбірний поєдинок Євро-2016 пройде 12 жовтня

Головний тренер збірної Македонії Бошко Джуровські визначився зі складом, який готуватиметься до матчів відбору Євро-2016 проти Люксембургу (9 жовтня) та України (12 жовтня).

Воротарі: Пачовські (Мехелен, Бельгія), Ефермов (Металург), Тофіловські (Кошице, Словаччина).

Захисники: Шиков (Аустрія, Австрія), Мойсов (Бран, Норвегія), Цуцулі (Партизан, Албанія), Велковські (Работнички), Глішік (Вардар), Рістовські (Парма, Італія), Дамчевські (Бреда, Нідерланди).

Півзахисники: Адемі (Динамо З, Хорватія), Демірі (Санкт-Галлен, Швейцарія), Радеску (Металург), Глигоров (Вардар), Трайковські (Зульте Варегем, Бельгія), Спіровськи (бероє, Болгарія), Муар (Карабах, Азербайджан) .

Нападники: Ібраїмі (Марібор, Словенія), Яховіч (Крила Рад, Росія), Костовські (Левен, Бельгія), Велкоські (Сараєво, Боснія), Абдурахим (Локерен, Бельгія), Івановськи (Клуж, Румунія).

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
segodnya.ua в telegram-каналi segodnya.ua на Google News
Більше новин
Реклама
дівчата Євро
Опитування
Favbet стрим
Плейлист збірної
Favbet стрим
Дівчата покеру
PokerMatch

Сара
Шафак

Фінляндія
Міс Фінляндія-2012
Опитування
Таблиці Євро-2020

Група

A
B
C
D
E
F
#
Команда
І
Г
О
1
1
3:0
3
2
1
1:1
1
4
1
0:3
0
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
3
1
0:1
0
4
1
0:3
0
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
1
0
0:0
0
2
0
0:0
0
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
3
0
0:0
0
4
0
0:0
0
Показати бiльше
#
Команда
І
Г
О
Показати бiльше
Всі таблиці Євро

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти