"Тоттенхем" обіграв ЦСКА і залишив москвичів без єврокубків

7 грудня 2016, 23:44

Останній матч Слуцького, антирекорд Акінфєєва і виліт ЦСКА з єврокубків

Футболісти московського ЦСКА програли лондонському "Тоттенхему" в заключному матчі групового етапу Ліги чемпіонів і завершили свій виступ у єврокубках у нинішньому сезоні.

Зустріч групи Е пройшла в середу в Лондоні і завершилася з рахунком 3:1 на користь господарів. Рахунок у матчі відкрив ЦСКА – на 33-й хвилині відзначився Алан Дзагоєв, – однак армійці не зуміли скористатися перевагою, пропустивши тричі. У "Тоттенхема" забили Деле Аллі (38-а хвилина) і Харрі Кейн (45+1), ще один м'яч закотився у ворота після того, як голкіпер ЦСКА Ігор Акінфєєв відбив сильний удар Аллі.

Цей матч став останнім для Леоніда Слуцького на посаді головного тренера ЦСКА, про відставку якого було оголошено напередодні.

Шахтар – Динамо: відео голу та огляд українського класико

Черговий антирекорд встановив Ігор Акінфєєв. Докладніше: воротар Ігор Акінфєєв пропустив у 43-му матчі Ліги чемпіонів поспіль: новий антирекорд

"Тоттенхем" посів третє місце в квартеті E з 7 очками і продовжить єврокубковий виступ у плей-офф Ліги Європи. Для ЦСКА, який набрав 3 очки в шести матчах, нинішній євросезон завершений.