Тер Штеген повторив ляп Луніна – і "Барса" програла "Атлетіко" (відео)

22 листопада, 09:03

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Каталонська команда видала найгірший старт в чемпіонаті Іспанії за 29 років

Аргентинський наставник "Атлетіко" Дієго Сімеоне нарешті зумів обіграти "Барселону" – в 18-му очному протистоянні! До цього він 11 разів програвав і шість разів фіксували нічию. Вчора близько опівночі мадридці впоралися з кризовими каталонцями на своєму полі – 1:0. Нагадаємо прогноз, розклад і результати 10-го туру чемпіонату Іспанії.

Шансів забити більше одного м'яча було достатньо в обох команд, але то рятував каркас воріт, то виручали голкіпери. Однак долю трьох очок вирішила саме помилка воротаря. Німець Марк-Андре тер Штеген явно не дивився недавній товариський матч збірних Польщі та України, в якому кіпер "Реала" Андрій Лунін далеко вибіг і пропустив м'яч. Воротар "Барси" в доданий до першого тайму час пішов у невиправданий "похід" і дозволив відзначитися бельгійському півзахисникові Янніку Карраско.

Не зумів вразити ворота своєї колишньої команди і француз Антуан Грізманн, провівши в формі "Барси" на полі 83 хвилини. Господарі отримали чотири "гірчичники" (гості – жодного), але відстояли свої володіння. Дивіться огляд матчу.

"Марадона танцює соло, інші – кордебалет": топові пісні про легенду футболу

"Барселона" у восьми турах набрала лише 11 очок, показавши при Рональді Кумані найгірший старт за 29 років.

Читайте про те, що "Реал" зіграв внічию з "Вільярреалом", Куртуа привіз пенальті.