27 жовтня 17:00
Маріуполь 1
Динамо 2
27 жовтня 19:30
Чорноморець 0
Шахтар 3
30 жовтня 14:00
Маріуполь --
Динамо --
30 жовтня 17:00
Шахтар --
Десна --
30 жовтня 19:30
Інгулець --
Верес --
31 жовтня 14:00
Колос --
Львів --
31 жовтня 17:00
Рух --
Олександрія --
31 жовтня 19:30
Металіст 1925 --
Зоря --
1 листопада 17:00
Дніпро-1 --
Минай --
1 листопада 19:30
Ворскла --
Чорноморець --
6 листопада 00:00
Динамо --
Ворскла --
6 листопада 00:00
Колос --
Шахтар --
6 листопада 00:00
Зоря --
Верес --
6 листопада 00:00
Львів --
Десна --
6 листопада 00:00
Інгулець --
Дніпро-1 --
6 листопада 00:00
Олександрія --
Металіст 1925 --
6 листопада 00:00
Чорноморець --
Рух --
6 листопада 00:00
Минай --
Маріуполь --
2 листопада 19:45
Вольфсбург --
Зальцбург --
2 листопада 19:45
Мальме --
Челсі --
2 листопада 22:00
Динамо --
Барселона --
2 листопада 22:00
Баварія --
Бенфіка --
2 листопада 22:00
Вільярреал --
Янг Бойз --
2 листопада 22:00
Аталанта --
Манчестер Юнайтед --
2 листопада 22:00
Севілья --
Лілль --
2 листопада 22:00
Ювентус --
Зеніт --
3 листопада 19:45
Мілан --
Порту --
3 листопада 19:45
Реал --
Шахтар --
3 листопада 22:00
Манчестер Сіті --
Брюгге --
3 листопада 22:00
Лейпциг --
ПСЖ --
3 листопада 22:00
Ліверпуль --
Атлетіко --
3 листопада 22:00
Спортинг --
Бешикташ --
3 листопада 22:00
Боруссія Д --
Аякс --
3 листопада 22:00
Шериф --
Інтер --

Тепер із Динамо і Шахтарем: пряма трансляція жеребкування Кубка України

П'ять представників України в єврокубках вступають у боротьбу за Кубок України – дивіться жеребкування 1/8 фіналу 24 вересня
Гранди вступають в боротьбу за Кубок України
Гранди вступають в боротьбу за Кубок України

Сьогодні в Будинку футболу відбудеться жеребкування 1/8 фіналу Кубка України.

В 1/8 фіналу до 11 переможців четвертого раунду приєднаються п'ять представників України в єврокубках – Динамо, Шахтар, Зоря, Колос і Ворскла.

Реклама

В 1/8 фіналу зіграють представники всіх дивізіонів країни.

Прем'єр-ліга:

  • Динамо Київ;
  • Шахтар Донецьк;
  • Зоря Луганськ;
  • Колос Ковалівка;
  • Ворскла Полтава;
  • Рух Львів;
  • Олександрія;
  • Дніпро-1;
  • Маріуполь;
  • Верес Рівне;
  • Металіст 1925 Харків;
  • Львів;
  • Чорноморець Одеса.

Перша ліга:

Реклама
  • Металіст Харків;
  • Альянс Липова Долина.

Друга ліга:

  • ЛНЗ Черкаси.

Початок о 12:00. Дивіться пряму відео-трансляцію жеребкування:

Реклама

Базовий день проведення матчів 1/8 Кубка України – 27 жовтня.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Далі по темі

Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Дівчата покеру
PokerMatch

Лілі
Кілетто

США
Фото красуні
Опитування
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
2016К
2
Олександр Усик Олександр Усик
1607К
3
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1465К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1031К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
827К
6
Іван Редкач Іван Редкач
719К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
644К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
517К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
496К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
435К
Рекорд Ломаченко
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
12
31:3
32
2
12
31:6
29
3
12
21:10
24
4
12
24:15
23
5
12
16:14
22
8
12
12:12
18
9
12
14:17
18
10
11
10:14
12
11
11
7:17
11
12
11
8:14
8
13
11
9:22
8
14
12
8:20
7
16
12
13:29
4
Показати бiльше

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти