"Шахтар" не зміг обіграти кіпрський АЕЛ

27 березня 2015, 21:14

Забивши по голу в свої і чужі ворота, "гірники" зіграли внічию з лідером чемпіонату Кіпру – 1:1

Донецький "Шахтар" заповнив паузу в чемпіонаті України збором на Кіпрі. У п'ятницю команда Мірчі Луческу провела товариський матч із лідером чемпіонату Кіпру – АЕЛом.

Рахунок у матчі був відкритий на 17-й хвилині, коли Кривцов після прострілу Ставру зрізав м'яч у свої ворота. Проте через сім хвилин Олександр Гладкий відновив статус-кво: після передачі від Тейшейри форвард Шахтаря впевнено реалізував вихід один на один.

АЕЛ – "Шахтар" – 1:1 (1:1)

Голи: Кривцов, 17 (у свої ворота) – Гладкий, 24

Шахтар: Каніболоцький (Кудрик, 88), Ордець, Кривцов (Воловик, 63), Ісмаїлі, Фернандо, Тейшейра, Марлос (Єфремов, 63), Ілсіньо (Іванісеня, 85), Бернард (Веллінгтон, 63), Тайсон, Гладкий