Сенсаційна перемога українок в плей-офф Ліги чемпіонів: все вирішив шикарний гол

9 грудня 2020, 16:55

Олена Павлова Олена Павлова

Матч-відповідь "Житлобуду-2" відбудеться 16 грудня в Казахстані

Чемпіон України серед жіночих команд харківський "Житлобуд-2" в рамках першого поєдинку 1/16 фіналу Ліги чемпіонів в Полтаві обіграв "БІІК-Казигурт" з Казахстану – 2:1. Раніше ми писали, що українки пройшлися катком по супернику в кваліфікації Ліги чемпіонів.

Українська команда вийшла вперед на 30-й хвилині завдяки Філенко, яка результативно зіграла на добиванні після штрафного. Після перерви гості зрівняли рахунок стараннями Бабшуко. А переможний гол-красень був забитий на 59-й хвилині. Нападаюча "Житлобуду" Вероніка Андрухів прямим ударом зі штрафного відправила м'яч у ворота гостей, і воротар виявився безсилий.

Дивіться огляд матчу

Відзначимо, якщо "Житлобуд-2" дебютує в основному турнірі Ліги чемпіонів, то "БІІК-Казигурт" є досвідченим єврокубковим бійцем. Команда з Казахстану вісім разів грала в жіночій Лізі чемпіонів і тричі доходила до 1/8 фіналу, що є її найкращим досягненням.

Гімн України не перестає звучати в Москві: ще одна наша важкоатлетка – найкраща в Європі

Матч-відповідь відбудеться 16 грудня в Казахстані. Відзначимо, що переможець за сумою двох зустрічей виходить до 1/8 жіночої Ліги чемпіонів.

Раніше ми також повідомляли, що українська команда сенсаційно виграла Кубок європейських чемпіонів.