Найдорожчий футболіст світу отримав травму напередодні півфіналу Ліги чемпіонів

25 квітня, 10:05

Андрій Фоменко Андрій Фоменко

Кіліан Мбаппе у зустрічі ПСЖ з Мецом в чемпіонаті Франції забив два м'ячі і пошкодив м'язи стегна, але до гри проти Манчестер Сіті повинен відновитися

/ Фото: Reuters

Непросто далася ПСЖ виїзна перемога над середняком з Меца у французькій Лізі 1. Команда Маурісіо Почетіно виграла з рахунком 3:1, але все питання зняла лише в кінцівці. На початку другого тайму рахунок був 1:1. Героєм же зустрічі став Кіліан Мбаппе: форвард оформив дубль, відзначившись на 4-й і 59-й хвилинах. На 89-й італієць Мауро Ікарді заробив і реалізував пенальті.

Днями стало відомо, що Мбаппе визначився з майбутнім клубом.

Однак занепокоєння у вболівальників і тренерів ПСЖ спричинило пошкодження Мбаппе. На 83-й хвилині француз схопився за стегно і впав на газон. Трохи пізніше він був замінений.

Втім, аргентинський наставник столичних після гри сказав, що Кіліан отримав сильний удар від суперника в стегно, але незабаром повинен відновитися. У найближчу середу ПСЖ прийме в Лізі чемпіонів Манчестер Сіті.