Руслан Малиновський відіграв весь матч проти "Брюгге"

2 квітня 2018, 21:56

"Брюгге" переміг "Генк" у чемпіонаті Бельгії, український півзахисник отримав жовту картку

Футболісти "Брюгге" обіграли "Генк" у матчі другого етапу чемпіонату Бельгії. Зустріч, що пройшла на полі "Брюгге" в понеділок, завершилася з мінімальним рахунком 1: 0.

Український півзахисник "Генка" Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі і відіграв весь матч. На 41-й хвилині українець отримав жовту картку.

Відзначимо, що в нинішньому сезоні Малиновський зіграв 28 ігор у складі "Генка" (26 разів – в стартовому складі) і забив 5 голів, заробив 7 жовтих карток і одне вилучення.

Нагадаємо, що в кінці лютого Руслан Малиновський забив красивий гол у матчі 28-го туру чемпіонату Бельгії проти "Антверпена". Українець відзначився вже на п'ятій хвилині зустрічі ударом зі штрафного практично від кутового прапорця. Воротар "Антверпена" не думав, що Малиновський наважиться на прямий удар, тому навіть не зреагував на "постріл".

Тренера, який боровся за українську мову, вигнали зі "Львова"

При цьому забивати красиві голи зі штрафного для українця – не в дивину. Раніше Малиновський оформив дубль у матчі Кубка Бельгії. Другий гол був якраз зі стандарту.

А до цього Малиновський забив зі штрафного від кутового прапорця. Вийшло навіть гарніше, ніж м'яч у ворота "Антверпена".