Румунія не забила пенальті і не обіграла Чорногорію у відборі на ЧС-2018

4 вересня 2016, 23:59

Команди обмінялися голами в кінцівці зустрічі

Сьогодні стартував відбірковий турнір ЧС-2018. У групі Е зустрічалися збірні Румунії та Чорногорії.

Глядачі чекали голів дуже довго, але кінцівка видалася феєричною. На 85-й хвилині господарі відкрили рахунок після точного удару Адріана Попи. Але через дві хвилини Стеван Йоветич зрівняв рахунок. Шанс виграти Румунія упустила на сьомий компенсованій хвилині отримавши право на пенальті. Але Станчу пробив невдало.

Український футбол повинен бути проти Суперліги руками і ногами: чим загрожує нам бунт еліти

Матчі групи Е: Румунія – Чорногорія – 1:1, Данія – Вірменія – 1:0, Казахстан – Польща – 2:2.