Результати жеребкування кваліфікації Ліги чемпіонів

Перший відбірковий раунд стартує 30 червня

У Ньоні відбулося жеребкування двох перших відбіркових раундів Ліги чемпіонів. У першому колі кваліфікації Талінська "Левадія" битиметься з "Крузейдерс" з Північної Ірландії, а єреванський "Пюнік" – з "Фольгоре" з Сан-Марино.

У наступному колі битися будуть вже 17 пар учасників. Переможці двохматчевих протистоянь візьмуть участь у третьому відбірковому раунді, а щоб вийти в груповий етап, їм потрібно буде подолати ще й бар'єр раунду плей-офф.

Пари першого відбіркового раунду (30 червня / 1 липня і 7/8 липня)

1. "Лінкольн" (Гібралтар) – ФК "Санта-Колома" (Андорра)

2. "Крузейдерс" (Сівши. Ірландія) – "Левадія" (Естонія)

3. "Пюнік" (ARM) – "Фольгоре" (SMR)

4. Б-36 (Фарери) – ТНС (Уельс)

Пари другого відбіркового раунду (14/15 липня і 21/22 липня)

"Хіберніанс" (Мальта) – "Маккабі" Т-А (Ізраїль)

АПОЕЛ (Кіпр) – "Вардар" (Македонія)

"Карабах" (Азербайджан) – "Рудар" П (Чорногорія)

"Сараєво" (Боснія) – "Лех" (Польща)

"Марібор" Словенія) – "Астана" (Казахстан)

В тренді

БАТЕ (Білорусь) – "Дандолк" (Ірландія)

ХІК (Фінляндія) – Вентспілс (Латвія)

"Мідтьюлланд" (Данія) – Переможець матчу 1

"Мольде" (Норвегія) – Переможець матчу 3

"Мальме" (Швеція) – "Жальгіріс" (Литва)

"Селтік" (Шотландія) – "Стьярнан" (Ісландія)

"Тренчин" (Словаччина) – "Стяуа" (Румунія)

"Партизан" (Сербія) – "Діла" (Грузія)

"Лудогорец" (Болагрія) – "Мілсами" (Молдова)

"Тола" (Люксембург) – "Динамо" З (Хорватія)

"Шкендербеу" (Албанія) – Переможець матчу 2

Переможець матчу 4 – "Відеотон" (Угорщина)

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News
Більше новин
Реклама
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
Медальний залік Токіо-2020
#Позиція
Країна
Золото
Срібло
Бронза
Всього
1
flag  Китай КитайCN
19
10
11
40
2
flag  Японія ЯпоніяJP
17
4
7
28
3
flag  США СШАUS
16
17
11
44
4
flag  ОКР ОКРROC
10
14
10
34
5
flag  Австралія АвстраліяAU
10
3
12
25
6
flag  Велика Британія Велика БританіяGB
7
9
9
25
7
flag  Південна Корея Південна КореяKR
5
4
6
15
8
flag  Нідерланди НідерландиNL
3
7
5
15
9
flag  Франція ФранціяFR
3
5
6
14
10
flag  Німеччина НімеччинаDE
3
4
9
16
Всі медалі
Літні Ігри в Токіо
дній
годин
хвилин
секунд
До закриття Олімпіади
Новини з Токіо
Опитування
Рейтинг
Найбільш високооплачувані спортсмени на Олімпіаді-2020
1
Кевін Дюрант (баскетбол) Кевін Дюрант (баскетбол)
$75 млн
2
Наомі Осака (теніс) Наомі Осака (теніс)
$60 млн
3
Даміан Лиллард (баскетбол) Даміан Лиллард (баскетбол)
$40,5 млн
4
Новак Джокович (теніс) Новак Джокович (теніс)
$34,5 млн
5
Рорі Макілрой (гольф) Рорі Макілрой (гольф)
$32 млн
6
Девін Букер (баскетбол) Девін Букер (баскетбол)
$30,5 млн
7
Кеї Нісікорі (теніс) Кеї Нісікорі (теніс)
$30,5 млн
8
Кріс Міддлтон (баскетбол) Кріс Міддлтон (баскетбол)
$27 млн
9
Джру Холідей (баскетбол) Джру Холідей (баскетбол)
$23 млн
Дивитись весь рейтинг
Дівчата покеру
PokerMatch

Олена
Мироненко

Україна
Фото красуні
Рейтинг
Топ-10 кращих боксерів незалежно від вагової категорії
1
Сауль Альварес Сауль Альварес
2
Теренс Кроуфорд Теренс Кроуфорд
3
Тайсон Ф'юрі Тайсон Ф'юрі
4
Еррол Спенс Еррол Спенс
5
Ентоні Джошуа Ентоні Джошуа
6
Генадій Головкін Генадій Головкін
7
Джермалл Чарло Джермалл Чарло
8
Оскар Вальдес Оскар Вальдес
9
Деметріус Андраде Деметріус Андраде
10
Наоя Іноуе Наоя Іноуе
Покер - це спорт!
Новини покеру

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти