24 вересня 19:30
Колос 0
Ворскла 1
25 вересня 14:00
Олександрія --
Маріуполь --
25 вересня 17:00
Шахтар --
Верес --
25 вересня 19:30
Рух --
Динамо --
26 вересня 14:00
Минай --
Львів --
26 вересня 17:00
Дніпро-1 --
Зоря --
26 вересня 19:30
Десна --
Металіст 1925 --
27 вересня 19:30
Чорноморець --
Інгулець --
2 жовтня 00:00
Динамо --
Шахтар --
2 жовтня 00:00
Зоря --
Десна --
2 жовтня 00:00
Колос --
Чорноморець --
2 жовтня 00:00
Ворскла --
Інгулець --
2 жовтня 00:00
Львів --
Дніпро-1 --
2 жовтня 00:00
Верес --
Олександрія --
2 жовтня 00:00
Маріуполь --
Рух --
2 жовтня 00:00
Металіст 1925 --
Минай --
28 вересня 19:45
Аякс --
Бешикташ --
28 вересня 19:45
Шахтар --
Інтер --
28 вересня 22:00
ПСЖ --
Манчестер Сіті --
28 вересня 22:00
Лейпциг --
Брюгге --
28 вересня 22:00
Порту --
Ліверпуль --
28 вересня 22:00
Мілан --
Атлетіко --
28 вересня 22:00
Боруссія Д --
Спортинг --
28 вересня 22:00
Реал --
Шериф --
29 вересня 19:45
Аталанта --
Янг Бойз --
29 вересня 19:45
Зеніт --
Мальме --
29 вересня 22:00
Баварія --
Динамо --
29 вересня 22:00
Бенфіка --
Барселона --
29 вересня 22:00
Манчестер Юнайтед --
Вільярреал --
29 вересня 22:00
Вольфсбург --
Севілья --
29 вересня 22:00
Зальцбург --
Лілль --
29 вересня 22:00
Ювентус --
Челсі --

Ліга Європи: результати першого раунду кваліфікації турніру

Перший представник України стартує в турнірі з другого раунду кваліфікації

Стартувала кваліфікація Ліги Європи сезону 2018/2019 років. Команди з найгірших європейських асоціацій почали відбірковий турнір з попереднього раунду, а основна кваліфікаційна сітка стартувала з першого раунду. Жеребкування другого раунду кваліфікації Ліги Європи вже відбулося.

Нагадаємо, що "Маріуполь" стартує в кваліфікації Ліги Європи з другого раунду. Український клуб вже знає свого суперника в єврокубках.

Реклама

Перший попередній раунд (10/11/12 і 18/19 липня):

"Тола" (Люксембург) – "Приштина" (Косово) – 0: 0
"Раднічкі" (Сербія) – "Гзіра Юнайтед" (Мальта) – 4: 0
"Енгордані" (Андорра) – "Кайрат" (Казахстан) – 0: 3
"Б-36" (Фарерські острови) – "Младост" (Чорногорія) – 0: 0
"Клаксвік" (Фарерські острови) – "Жальгіріс" (Литва) – 1: 2
"Рудар" (Словенія) – Тре Фіорі (Сан-Марино) – 7: 0
"Тракай" (Литва) – "Іртиш" (Казахстан) – 0: 0
"Самтредіа" (Грузія) – "Тобол" (Казахстан) – 0: 1
"Работнічки" (Македонія) – "Гонвед" (Угорщина) – 2: 1, 0: 4
"Бананц" (Вірменія) – "Сараєво" (Боснія і Герцеговина) – 1: 2
"Гленавон" (Північна Ірландія) – "Мольде" (Норвегія) – 2: 1
"Пюнік" (Вірменія) – "Вардар" (Македонія) – 1: 0
"Вентспілс" (Латвія) – "Люфтетарі Гирокастра" (Албанія) – 5: 0
"Нарва" (Естонія) – "Железнічар" (Боснія і Герцеговина) – 0: 2
"Партизани" (Албанія) – "Марібор" (Словенія) – 0: 1
"Габала" (Азербайджан) – "Прогрес Нідеркорн" (Люксембург) – 0: 2
КуПС (Фінляндія) – "Копенгаген" (Данія) – 0: 1
"Лахті" (Фінляндія) – "Хабнарфйордур" (Ісландія) – 0: 3
"Анортосіс" (Кіпр) – "Лячі" (Албанія) – 2: 1
"Бальцана" (Мальта) – "Кешля" (Азербайджан) – 4: 1
"Будучность" Підгірці (Чорногорія) – "Тренчин" (Словаччина) – 0: 2
"Вадуц" (Ліхтенштейн) – "Левскі" (Болгарія) – 1: 0, 2: 3
"Вестманнаяр" (Ісландія) – "сарпсборг 08" (Норвегія) – 0: 4
"Деррі Сіті" (Північна Ірландія) – "Динамо" Мінськ (Білорусь) – 0: 2
"Гурнік" Забже (Польща) – "Зоря" Бєльці (Молдова) – 1: 0
"Ільвес" (Фінляндія) – "Славія" Софія (Болгарія) – 0: 1
"Конна Квей" (Уельс) – "Шахтар" Солігорськ (Білорусь) – 1: 3
"Левадія" (Естонія) – "Дандолк" (Ірландія) – 0: 1
"Лієпая" (Латвія) – "Хеккен" (Швеція) – 0: 3
"Мілс" (Молдова) – "Слован" Братислава (Словаччина) – 2: 4
"Нефтчі" (Азербайджан) – "Уйпешт" (Угорщина) – 3: 1
"Петрокуб" (Молдова) – "Осієк" (Хорватія) – 1: 1
"Расинг" Люксембург (Люксембург) – "Вііторул" (Румунія) – 0: 2
"Рейнджерс" (Шотландія) – "Скоп'є" (Македонія) – 2: 0, 0: 0
"Рудар" (Чорногорія) – "Партизан" (Сербія) – 0: 3
"Чихурі" (Грузія) – "Бейтар" (Ізраїль) – 0: 0
"Стумбрас" (Литва) – "Аполлон" (Кіпр) – 1: 0
"Стьярнан" (Ісландія) – "Калью" (Естонія) – 3: 0
"Ференцварош" (Угорщина) – "Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль) – 1: 1
"Хайберніан" (Шотландія) – "Рунавік" (Фарерські острови) – 6: 1
ЦСКА Софія (Болгарія) – ФК "Рига" (Латвія) – 1: 0
"Шемрок Роверс" (Ірландія) – АІК (Швеція) – 0: 1
"Широкі Брієг" (Боснія і Герцеговина) – "Домжале" (Словенія) – 2: 2
"Кліфтонвілл" (Північна Ірландія) – "Норшелланн" (Данія) – 0: 1
"Лех" (Польща) – "Гандзасар" (Вірменія) – 2: 0
"Спартак" Субботіца (Сербія) – "Колрейн" (Північна Ірландія) – 1: 1
"Дунайська Стреда" (Словаччина) – "Динамо" Тбілісі (Грузія) – 1: 1

Другий попередній раунд (26 липня і 2 серпня):

Реклама

"Гленавон" (Північна Ірландія) / "Мольде" (Норвегія) – "Анортосіс" (Кіпр) – "Лячі" (Албанія)
"Бананц" (Вірменія) / "Сараєво" (Боснія) – "Аталанта" (Італія)
"Клаксвік" (Фарери) / "Жальгіріс" (Литва) – "Вадуц" (Ліхтенштейн)
"Енгордані" (Андора) / "Кайрат" (Казахстан) – "Алкмаар" (Голландія)
"Абердін" (Шотландія) – "Бернлі" (Англія)

"Рудар" Плєвля (Чорногорія) / "Партизан" (Сербія) – "Тракай" (Литва) / "Іртиш" (Казахстан)
"Бальцана" (Мальта) / "Кешля" (Азербайджан) – "Мілс" (Македонія) / "Слован" Братислава (Словаччина)
"Кліфтонвілл" (Північна Ірландія) / "Нордшелланд" (Данія) – "Шемрок Роверс" (Ірландія) / АІК (Швеція)
"Рудар" Велення (Словенія) / "Тре Фіорі" (Сан-Марино) – "Стяуа" (Румунія)
"Хапоель" Хайфа (Ізраїль) – "Лахті" (Фінляндія) / "Хабнарфйордур" (Ісландія)

"Левадія" (Естонія) / "Дандолк" (Ірландія) – АЕК Ларнака (Кіпр)
"Зоря" Бєльці (Македонія) / "Гурнік" (Польща) – "Будучность" (Чорногорія) / "Тренчин" (Словаччина)
"Ференцварош" (Угорщина) / "Маккабі" Тель-Авів (Ізраїль) – "Раднічкі" (Сербія) / "Гзіра" (Мальта)
ЦСКА Софія (Болгарія) / "Рига" (Латвія) – "Адміра" Відень (Австрія)
"Спартак" Суботіца (Сербія) / "Колрейн" (Північна Ірландія) – "Спарта" Прага (Чехія)

Реклама

"РБ Лейпциг" (Німеччина) – "Лієпая" (Латвія) / "Хекен" (Швеція)
"Стьярнан" (Ісландія) / "Нимме" (Естонія) – "Копенгаген" (Данія) / "Куопіо" (Фінляндія)
"Уфа" (Росія) – "Широкі Брієг" (Боснія) – "Домжале" (Словенія)
"Самтредіа" (Грузія) / "Тобол" (Казахстан) – "Пюнік" (Вірменія) / "Вардар" (Македонія)
"Ягеллонія" (Польща) – "Ріу Аве" (POR)

ЛАСК (Австрія) – "Лиллестрем" (Норвегія)
"Гонвед" (Угорщина) – "Прогрес" (Люксембург) / "Габала" (Азербайджан)
"Петрокуб" (Македонія) / "Осієк" (Хорватія) – "Рейнджерс" (Шотландія)
"Б-36" (Фарери) / ОФК "Титоград" (Чорногорія) – "Бешикташ" (Туреччина)
"Дунайська Стреда" (Словаччина) / "Динамо" Тбілісі (Грузія) – "Деррі Сіті" (Ірландія) / "Динамо" Мінськ "(Білорусь)

"Вентспілс" (Латвія) / "Люфтетарі" (Албанія) – "Бордо" (Франція)
"Железнічар" (Боснія) / "Нарва" (Естонія) – "Стумбрас" (Литва) / "Аполлон" Лімасол (Кіпр)
"Расинг Юніон" (Люксембург) / "Вііторул" (Румунія) – "Вітесс" (Голландія)
"Санкт-Галлен" (Швейцарія) – ІБВ (Ісландія) – "Сарпсборг" (Норвегія)
"Севілья" (Іспанія) – "Нефтчі" (Азербайджан) / "Уйпешт" (Угорщина)

"Коннас-Кі" (Уельс) / "Шахтар" Солігорськ (Білорусь) – "Лех" (Польща) / "Гандзасар" (Вірменія)
"Хайберніан" (Шотландія) / "Рунавік" (Фарери) – "Астерас" (Греція)
"Чихурі" (Грузія) / "Бейтар" (Ізраїль) – "Партизани" (Албанія) / "Марібор" (Словенія)
"Генк" (Бельгія) – "Тола" (Люксембург) / "Приштина" (Косово)
"Юргорден" (Швеція) – "Маріуполь" (Україна)
"Хайдук" (Хорватія) – "Ільвес" (Фінляндія) / "Славія" Софія (Болгарія)

Попередній раунд:

"Європа" (Гібралтар) – "Приштина" (Косово) – 1: 1, 0: 5
"Сан-Хулія" (Андорра) – "Гзіра Юнайтед" (Мальта) – 0: 2, 1: 2
"Енгордані" (Андорра) – "Фольгоре" (Сан-Марино) – 2: 1, 1: 1
"Б-36" (Фарерські острови) – "Сент-Джозефс" (Гібралтар) – 1: 1, 1: 1 (пен. 4: 2)
"Біркіркара" (Мальта) – "Клаксвік" (Фарерські острови) – 1: 1, 1: 2
"Тре Фіорі" (Сан-Марино) – "Бала Таун" (Уельс) – 3: 0, 0: 1
"Кевн друїдс" (Уельс) – "Тракай" (Литва) – 1: 1, 0: 1

Раніше стали відомі суми призових у Лізі Європи наступного сезону. Призовий фонд єврокубкового турніру складе 560 мільйонів євро. Кожен з 48 учасників групового етапу гарантовано отримає приблизно по 2,62 мільйона євро.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
Спорт Сьогоднi в telegram-каналi Пiдпишись на RSS-канал Спорт Сьогоднi на Google News

Рекомендації

Більше новин
Реклама
Історія однієї фотографії
Більше крутих фотографій
Спортивні історії
Хочу ще
Спортивні красуні
Більше красунь
Останні новини
Більше новин
БІЙ РОКУ
1xbet

Усик проти
Джошуа

Прогноз на бій
Битва супертяжів
25 вересня
До бою Усик - Джошуа
Новини боксу
Дівчата покеру
PokerMatch

Фатіма
Де Мело

Нідерланди
Фото красуні
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
1970К
2
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1436К
3
Олександр Усик Олександр Усик
1088К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1007К
5
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
804К
6
Іван Редкач Іван Редкач
666К
7
Володимир Кличко Володимир Кличко
625К
8
Андрій Лунін Андрій Лунін
504К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
501К
10
Олексій Торохтій Олексій Торохтій
429К
Рейтинг ТОП-100
Покер - це спорт!
Новини покеру
Чемпіонат України
#
Команда
І
Г
О
1
8
23:2
22
2
8
19:4
19
3
9
16:7
18
4
8
12:12
16
5
8
13:8
16
7
8
16:9
14
8
8
8:8
11
9
8
6:10
8
10
8
5:13
8
11
8
8:14
7
13
7
5:9
6
16
8
4:13
3
Показати бiльше

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти