"Райо Вальєкано" переміг в чемпіонаті Іспанії вперше за два місяці

2 квітня 2016, 11:27

Перемігши "Хетафе", мадридці перервали серію з восьми матчів без перемог "20 і 25 березня було по двоє загиблих. У той же час згідно з інформацією, оприлюдненою протягом минулого місяця прес-центром штабу військової операції, не всі втрати є бойовими: повідомляється, що 29 березня один з українських військовослужбовців загинув в ДТП", – йдеться в повідомленні.

"РайоВальєкано"обіграв"Хетафе"іперервавсеріюзсемиматчівбезперемогвчемпіонатіІспанії.

Стартовазустріч 31-го туру, пройшлавМадридівп'ятницю,закінчиласяз рахунком2:0на користьгосподарів.ГоламиускладіпереможціввідзначилисяХавіГерра(15хвилина)іМіку(71-а).На15хвилиніу"РайоВальєкано"був вилученийворотарЙоельРодрігес,який перебувавсередзапасних.

Останнійраз"РайоВальєкано"перемагаввчемпіонатіІспанії6 лютого вматчі23-готуруз"Лас-Пальмасом"(2:0).Післяцього"бджоли"п'ятьразівзіграливнічиюізазнали двох поразок.

Найближчийматч"РайоВальєкано"проведе10 квітня вгостяхз"Атлетиком"."Хетафе"вцейжеденьнавиїздізіграєз"Вільярреалом".

Тренера, який боровся за українську мову, вигнали зі "Львова"